היריון

שלום מתי צפוי לי היריון?מה ה כמה חדשים עם טיפול הורמונלי והזרעות כמה ילדים יהיו לי?יש לי שני בנים האם אגשים את חלומי לבת שמי דליה 1:10:77 בעלי שחר 16/6/75

לדליה שלום,

מאחר ולא קיבלת תשובה לפניתך, איני מרשה לעצמי לענות לך. שמי יורם גני ומטפל בגישת הביורגונומי - ביו אנרגיה, גם במקרים דומים לשלך. לא ארבה במילים, קראי בבקשה מכתב ששלחה לי אישה  שעזרתי לה במצוקתה ובזכות הטיפול שלי היום היא אמא. בקשר לגילך את לא צריכה להלחץ. מכתב זה נכתב ע"י אישה שילדה בגיל 47, נכון בגיל ארבעים ושבע. והרי הוא לפנייך:

יורם היקר,

הגעתי אליך לאחר יותר מחמש שנים של טיפולי פוריות שלא צלחו. הייתי מותשת לגמרי מבחינה נפשית וגם הרגשתי שחיקה גדולה מאוד בזוגיות. שמעתי מחברות על שיטת הביורגונומי ומצאתי את האתר שלך באינטרנט. במספר קטן של פגישות עזרת לי מאוד להתאושש נפשית ולהרגיש טוב יותר מבחינה פיזית. גם בזוגיות הרגשתי שיפור משמעותי. קיבלתי את הכוחות לא להתייאש ולהמשיך בדרך למרות הקושי הגדול. כחודשיים לאחר סיום הטיפול אצלך ההיריון נקלט ואחרי שמונה וחצי חודשים ילדתי שלישייה מקסימה! אני מודה לך מאוד על עזרתך בתהליך שעברתי ועל הכוחות המחודשים שקיבלתי בכדי להמשיך אותו ולהגיע לאושר המדהים הזה.

ס.ש.

חדרה

בברכה, יורם גני - ריפוי בביורגונומי

ליצירת קשר ולאתר האישי, נא רישמי בגוגל: יורם גני. או על התמונה מימין

דליה יקרה,

אני מבינה שאת כרגע בתהליך של טיפולים מתוך דברייך ?

תודה לאל יש לך שני בנים, האם הם הגיעו דרך הריון טבעי ?

כתבי לי למייל kitilevi@gmail.com על מנת שאענה לך באופן אישי.

מלאהבה

קיטי הילה לוי 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ריפוי וקריאה אנרגטית
בחר
בחר