היי קיטי

שאלה לגבי זוגיות האם יש עוד עתיד לקשר שהיה לי לפני 3 חודשים, כלומר, האם נחזור ? ת.ל שלי - 6.9.1990 שלו - 12.5.1989 סיכום השם שלי (נמרולוגית)- 4 שם משפחה - 6, שם פרטי שלו - 5 שם משפחה - 1. ובלי קשר אליו, מה ניתן לראות מבחינת זוגיות לגבי בשנה הקרובה ?

חסרים פרטים

אני צריכה רק שם פרטי שלך ושלו על מנת לתת לך מענה.

מתנצלת...

השם הפרטי שלי חן

שלו גיא

הי,

אני צריכה שם פרטי שלך ושם פרטי שלו על מנת לתת לך תשובות

אהבה

קיטי

רשמתי את השמות הפרטיים בתגובה למעלה :)

הי חן יקרה,

מתוך האנרגיה שלך אני רואה שאת בשלה לזוגיות ומאד חשובה לך המשפחתיות והזוגיות.

את בן אדם מאד הרמוני ותמיד כל האנשים מסביבך אוהבים ומרגישים נוח בחברתך, את המרכז והלב של האנשים החשובים בחייך.

בן זוגך גיא לעומת זאת הגיע לחייך על מנת ללמוד על הזוגיות דרכך, יש לו המון צורך בחופש כמו ילד שזקוק לחופש ולכן הניתוק ביניכם.

נראה שביניכם השיעור הסתיים אך יתכן ובעקבות מהלכים שתעשי תוכלו להיות בקשר זמן נוסף יחד עם זאת אם תשחררי את הקשר שלך איתו צפויה לך זוגיות חדשה.

אהבה

קיטי

תודה רבה קיטי..

מאד נכון מה שכתבת עליו. על עצמי אני כמובן לא יכולה להעיד :).

ניתן לראות בקריאה האנרגטית מה נכון לי ? זאת אומרת, אילו מהלכים עליי לעשות על מנת כן לחדש את הקשר ?

והאם נכון לי לעשות מהלכים אלו ? ואם כן אז באיזה טווח זמן ניתן לראות שאם אעשה מהלכים מסויימים נחזור לקשר ? ואם לא מתי את רואה שתהיה לי זוגיות חדשה ?

לגבי הבחור הספציפי ששאלתי עליו, אני יודעת שמאז שהיינו ביחד הוא כבר היה עם מישהי אחרת, אני לא יודעת מה קורה עם זה נכון לעכשיו. ולגבי, גם כן יצאתי עם מישהו אחר מאז, אבל זה לא עבד (מהצד שלי). איך זה משפיע לגבי הנושא ששאלתי ?

תודה רבה :)

הי יקרה,

כמו שנאמר, הכל צפוי והרשות נתונה, יש כאן את נושא הבחירה שזה החלק שלך.

אין נכון או לא נכון, יש את המקום שאת צריכה להיות קשובה ללב ולנשמה שלך וללכת את הדרך בתחום הזוגיות.

הזוגיות באה ללמד אותך להיות קשובה לפנימיות שבתוכך , אם תסכימי כל הדלתות יפתחו.

המון אהבה

קיטי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ריפוי וקריאה אנרגטית
בחר
בחר