היי קיטי יקירה

אני הרבה זמן מחפשת עבודה ולא כזה היה בעיר שלי. בשבועיים האחרונים היו הצעות עבודה והשארתי 5 6 קו"ח,הייתי גם בראיונות וצריכים לחזור אלייך בימים הקרובים כדי לומר לי מתי להתחיל. האם זה התקופה שסוף סוף אהיה בעבודה קבועה ורצינית?‏ 14.9.1991. יום טוב :(

עבודה

הי יקרה, נראה שעשית את כל המהלכים הדרושים על מנת לקדם את העניין ובהחלט מרגיש שזה הזמן שלך להתחלת עבודה. שיהיה בהצלחה רבה. קיטי

היי קיטי

יקירה אני לא יודעת מה לעשות,לא חזרו אליי וחצי מהמקומות שהשארתי שם קו"ח אמרו שאולי יצטרכו בחופש ‏(אני לא יכולה לאפשר לעצמי לחכות חודש וגם לא בטוח שיצטרכו)‏ מה את מייעצת לי לעשות?‏ אני חוששת שיגיע רגע שאחשוב שמשהו בי לא בסדר בגלל שבכמה מקומות העירו לי שאני עדינה ורזה מידי לתפקיד למרות שביקשת שיתנו הזדמנות כי אני יודעת שמסוגלת..

המשך

חשוב לי לציין שאני מביאה קו"ח למקומות שאני חושבת שמתאימים לי ושאוכל להשתלב לדוגמא(סופרים,חנויות צעצועים,בגדים)‏

היי קיטי

יקירה אני לא יודעת מה לעשות,לא חזרו אליי וחצי מהמקומות שהשארתי שם קו"ח אמרו שאולי יצטרכו בחופש ‏(אני לא יכולה לאפשר לעצמי לחכות חודש וגם לא בטוח שיצטרכו)‏ מה את מייעצת לי לעשות?‏ אני חוששת שיגיע רגע שאחשוב שמשהו בי לא בסדר בגלל שבכמה מקומות העירו לי שאני עדינה ורזה מידי לתפקיד למרות שביקשת שיתנו הזדמנות כי אני יודעת שמסוגלת..

זמן

הי יקרה, זה לוקח זמן להגיע למקום המדוייק עבורך. את צריכה עוד קצת סבלנות, הדברים יסתדרו, תאמיני ותבטחי שכל מה שקורה לך הוא לטובתך הגבוהה ביותר. נשיקות קיטי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ריפוי וקריאה אנרגטית
בחר
בחר