מחשבות

שלום רב, לפני 16 שנים היה לי חבר בצבא ולפני 8 חודשים הוא יצר עימי קשר מידי פעם אנחנו מדברים בטלפון תקופה ארוכה לא דיברנו והוא כל הזמן במחשבות שלי ואפילו חלמתי עליו חלום. וזה מפריע לי שהוא כל הזמן בראש שלי מבלי שאני ירצה יש לי הרגשה שהוא חושב עלי הרבה ודרך טלפתיה הוא מעביר אלי את המחשבות שלו האם זה הגיוני ומה אפשר לעשות כדי שאני לא יחשוב עליו. א 24.12.71 ח 11.2.72 אודה על תגובתך.

קשר טלפתי

הי, בהחלט יש קשר טלפתי ביניכם, אכן יש לו יכולת לשלוח לך מחשבות ואת קולטת אותם וחושבת בחזרה. הקשר יכול להשתחרר באם תפסיקי לחשוב עליו, יחד עם זאת זה תורם להתפתחות שלך ומאפשר לך לעשות תיקון יחד איתו שלא נעשה ויש לעשותו על מנת להתקדם הלאה. בהצלחה קיטי

המשך מחשבות

שלום קיטי היקרה תודה רבה על ההתייחסות לא הבנתי את הפיסקה השניה מה זאת אומרת שזה גורם לי להתפתח ואיך אני עושה תיקון איתו אני מנסה להתנתק ממנו לא יצרתי עימו קשר כבר חודש למרות שזה קשה כי הוא משדר לי מחשבות והוא לא מרפה והוא כל הזמן בראש שלי ואני רוצה למנוע זאת זה מפריע לי אז איך עושים זאת.

ניתוק אנרגטי

הי יקרה, אפשר לנסות לעשות ניתוק אנרגטי ביניכם, אם זה הזמן המתאים זה ישתחרר אם לא סימן שיש לך עוד דרך לעבור איתו. מוזמנת ליצור קשר במייל kitilevi@gmail.com או בנייד 0544563632 אהבה קיטי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ריפוי וקריאה אנרגטית
בחר
בחר