איפה האני בתוך העולם הזה?

קרן 11.01.1981 בת אילנה, נישאתי לגבר שיש לו שני ילדים מנישואין קודמים,אין לו אמא, עם אבא ואחים שלו הוא בקושי בקשר,חברים גם אין הרבה... בגדול אני וההורים שלי הם המשענת השפויה ביותר שיש לו. יש לנו שני ילדים מקסימים מלאים באושר ושמחת חיים. הבעיה היא כזאת אני אף פעם לא מוצאת את האני בתוך כל הבלאגן הזה זה תמיד "לטפל" בצרות שלו. אנחנו לא יוצאים לבד,אנחנו לא ישבנו שנים במסעדה, לא חגגנו ימי הולדת לעצמנו או ימי נישואין,לא קיבלתי אף פעם מתנה קטנה (אף פעם למשל לא קיבלתי תכשיט מבעלי)כי אין הרבה כסף (יש מזונות) טוב אני ויתורים עשיתי ובהסכמה מלאה, אם תרצי כי אלו התשובות של כולם, גם לקחתי על עצמי את "החבילה" אבל באמת השאלה שלי היא איפה אני?????? בין טיפול בבעל שתמיד חולה או בעבודה או עם התחביב שלו?בין הילדים שצריכים תשומת לב לבין הבית שצריך להיות נקי ומטופח... יש לי תחביב(ציור)אבל אני בקושי מתעסקת איתו כי איםן לי כוח ואו זמן.אני מרגישה שמבטלים אותי לחלוטין,לוקחים אותי כמובן מאליו וזה ממש כואב לי.מאז שהתחתנתי אני מרגישה שאני "עובדת" עובדת במושג הזה שנקרא משפחה, מה שעצוב הוא שאני לא מקבלת אף פעם פיטבקים או ארוחה נחמדה,משהוא קטן קטן קטן כלום אני מרגישה שהזדקנתי ב- 20 שנה, לא בא לי לשמוע על הבעיות הגרושה והילדים שלו, לא בא לי להיות היחידה שצריכה לדאוג לתשלומים, מה אני עושה?איך מסלקים את ההרגשה הנוראית הזאת????????????????

קרונה

לראות אותך

קרן יקרה, אני יכולה להזמין אותך לבוא למפגש שבו נעבוד על כל מה שכתבת כאן. זוהי הדרך שבה תוכלי ללמוד לראות אותך. כל הסביבה שלך מנסה ללמד אותך לראות אותך. ברגע שאת תראי אותך, כולם יראו גם הם אותך. תבחרי יקרה מה את רוצה. אהבה קיטי

איפה המפגש ?אפשר פרטים?

קרונה

מפגש אישי

הי יקרה, מוזמנת ליצור איתי קשר במייל הפרטי kitilevi@gmail.com אהבה קיטי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ריפוי וקריאה אנרגטית
בחר
בחר