כיוון כללי בחיים

טוב כמו רובנו אני עובדת בעבודה שהיא ממש לא הכיוון שלי היא גם לא מעניינת אותי, אבל היא מאוד נוחה! לפני שנתיים בערך החלטתי להיות ליצנית בימי הולדת אני מודה לא השקעתי המון כי גם לא היו לי את המשאבים הנכונים להשקיע. היום חזרתי לזה עם כוונות, רכשתי דברים,אספתי קצת ציוד, הקמתי אתר באינטרנט אבל... לקוחות אין!!!!! אני מחכה ומחכה, ואין צילצול אחד. אני היום מרימה ידיים ,החלטתי לא לרוץ אחרי הפנטזיה הזאת ולנסות ללכת לכיוון אחר לגמרי, הבעיה היא שאני מאוד מפוזרת ואני כבר שנתיים לא יודעת מה אני רוצה לעשות "שאני אהיה גדולה" אני יודעת שאני מוכשרת(גם בידיים)אני מציירת,מפסלת,יש לי ראש טוב מלא דמיונות. אבל אני לא מנצלת את הכישורים שלי.מאוד הייתי רוצה לעשות במקצועות היופי למשל או בעיצוב אופנה, סטיילינג וכו' אבל בארץ קשה למנף את עצמך בתחומים האלו. טוב אני כבר חסרת אונים לחלוטין. קרן בת אילנה 11.01.81

קרונה

שינויים

הי יקרה, החל מיום הולדתך הקרוב הדברים יתחילו להשתנות ותוכלי לראות פרי בעמלך. אכן השנה הזו לא היתה פשוטה עבורך בלשון המעטה . לקראת אמצע 2012 הדברים יהיו בהירים ותוכלי למצוא את הכיוון המתאים ביותר עבורך, נסי כמה שיותר להיות קשובה ללב שלך. אהבה קיטי

מה הכיוון הנכון

אבל אני לא יודעת מה הכיוון...... אני מבולבלת , זה לא קשור ללב ואני אני מרגישה, זה קשור לעובדה שאני צריכה עוד הכנסה.... אם לא הייתי צריכה לא הייתי עושה כלום הייתי נשארת בבית "ומגדלת ילדים" ועוסקת בתחביבים שלי (ציור ויצירה)אין לי מושג מה הכיוון הנכון הראש שלי כבר כואב מרוב מחשבות. כל פעם אני ממציאה ריעיון אחר אבל לא ממש הולכת איתו עד הסוף

קרונה

בלבול

יקרה, אכן הבלבול והמחשבות מציפים אותך ולכן ייטיב לך לנסות למצוא מקום בו את יכולה להשקיט את המחשבות על מנת שתוכלי להקשיב ללב ודרך כך תקבלי את התשובות לדרך שלך. העובדה שאת צריכה הכנסה היא ברורה ודורשת ממך את ההתחברות לעולם החומר על מנת שדרך כך תוכלי לגעת גם ברוח. המון אהבה קיטי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ריפוי וקריאה אנרגטית
בחר
בחר