לשון הרע באינטרנט

לאחרונה האצבע נהיתה מאוד קלה על המקלדת, אנשים יכולים בקליק להכפיש אחד את השני ובמיוחד ברשתות החברתיות וחושבים שהכל מותר, אפילו שאנשים אמיתיים עומדים מאחורי הפרופילים בפייסבוק. ויכולות להיות לזה השלכות, למשל לשון הרע בפייסבוק שזה דבר די נפוץ, מבחינת הכותב זה בסך הכל כמה הקשות על המקלדת, אך מבחינת אנשים מסויימים זה יכול להיות הרסני, ואפילו עסקים שנסגרו בשל דברים אלו. זה מאמר שכדאי לקרוא בנושא לשון הרע ברשת, גם באינטרנט יש גבול להכפשות.

מסכים שהאצבע הפכה קלה על הדק הגשת תביעת לשון הרע בהרבה מקרים זניחים ולא מוצדקים עד שלפעמים נוצר הרושם שלאדם אסור להביע את דעתו באופן חופשי . מצד שני נראה שהמודעות לנושא גם גברה דבר שעשוי לגרום להפחתת התביעות.

ניר טולדנו משרד עורך דין בפתח תקווה המתמחה במקרקעין, עריכת הסכמי ממון וצוואות וכן  מספק, בין היתר גם את כל שרותי הנוטריון בפתח תקווה  

מסכים לגמרי! לכן מומלץ לדעת איך לפעול בעיקר כאשר מדובר במקרים של הכפשות בפייסבוק. בין אם פרסמת משהו שיתכן ומהווה הוצאת לשון הרע ובין אם הוכפשת מפרסום אודותך. ממליץ לכל אדם שמשתמש בפייסבוק, לדעת על הוצאת לשון הרע בפייסבוק

הי חברים!
תודה על ההמלצות, אני זקוק לעזרה קטנה. אני בעל עסק לממכר מזון. אנחנו חוטפים לאחרונה המו ביקורת ברש שלא בצדק, מה שפוגם לנו משמעותית בעסק ובהכנסות. אשמח להמלצות מגולשים מנוסים כאן בפורום מה ניתן לעשות עם הנושא, למי כדאי לפנות, ואולי המלצה על עורך דין לשון הרע מקצועי שמבין בתחום ויוכל לסייע לי להפסיק את הפגיעה בעסק.
תודה לעונים!

 

לסטארט אפ חדש, דרושים לעבודות קלות מהבית בקלדנות והזנת תוכן מהבית, לפניות שלחו לי הודעה בוואצפ 054-5699972 מאיה


עבודה מהבית לפניות שלחו לי הודעה בוואצפ 054-5699972 מאיה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לשון הרע הוצאת דיבה ושם טוב
בחר
בחר