חוות דעת על דר חיים היילפרין

רציתי לשתף אותכם בחוות דעת על טיפול שעברתי אצל ד"ר חיים היילפרין - פסיכולוג קליני, בשורה התחתונה הייתי מאוד לא מרוצה והפסקתי את הטיפול לאחר 6 פגישות שבהם ראיתי שהוא לא עוזר לי.
באתי אליו עם בעיה שקשורה לאוסידי וקושי במערכות יחסים, כבר בשיחת טלפון לפני תחילת הטיפול סיפרתי לו שהייתי אצל כמה מטפלים שלא עזרו והוא אמר שהוא רמה מעל כולם ושהוא יעזור לי איפה שאחרים לא הצליחו.

חלק גדול מהטיפול היה לנסות לשכנע אותי שאם אני אאמין שאני בסדר ושאין לי בעיה ושמה אני חווה נובע מיחס של הורים או כל מיני דברים בסגנון אז הקשיים יעלמו, זה אומנם תיאור קצת פשטני שעליו הוא הוסיף איזה הסבר מורכב על שינוי מבנה אישיות וכל מיני.. אבל זו היתה המהות, זה לא עזר לי.
בנוסף הוא גם נתן לי המלצה איך לנהוג עם בנות זוג פוטנציאליות שלא עזרה לי.

לסיכום לא הרגשתי שהוא מספק משהו אפקטיבי או שהוא היה יותר טוב ממטפלים אחרים שהייתי אצלם, אני לא ממליץ לאחרים להיעזר בו.

לד"ר היילפרין חיים הגעתי כדי לקבל כלים לחיזוק ההתמודדות שלי עם אובדן ... מהרגע הראשון ידעתי שהגעתי לאדם הנכון . ואכן חיים לא רצה שאקרא לו ד"ר וזה כשלעצמו נותן תחושה של קירבה ולא ריחוק פנים מול פנים ...חיים מילא לי את המזווה בכלים נפלאים ואיכותיים להתמודדות האישית שלי עם האובדן ,,ועל כך מודה לו מכל הלב. אז לך חיים האדם המיוחד והיקר נעים ההליכות .תודה שהיית שם בשבילי אז אל תשתנה , כמו שאתה - זה מושלם , אנשים כמוך מייפים את העולם... תודה..

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפול פסיכולוגי והיפנוזה
בחר
בחר