טיפול בבררנות באוכל ותזונה לקויה

שלום, שמי מירית ואני בת 23. מאז שהייתי קטנה אני סובלת מתזונה מאוד לקויה. כנראה שחוויתי איזושהי טראומה בגיל מוקדם בחיי שבגללה אני נמנעת מלאכול מאכלים כגון פירות וירקות (מבושלים וחיים), בשר, דגים וביצים. כיום, אני חושבת על העתיד ועל הרצון שלי להפוך לאמא, וכאמא ארצה לתת לילדיי עוד ברחם את התנאים והתזונה המיטביים להתפתחותם וכמובן המאכלים שאינני אוכלת הינם חלק בלתי נפרד מהתפריט הנדרש. ניסיתי המון פעמים לאכול או לטעום את הדברים האלה אך זה לא הועיל- אני לא מסוגלת להריח את זה אפילו והטעם פשוט מחריד בעיני. הייתי רוצה לדעת אם קיימת דרך לטפל בבעיה באופן חד פעמי (ולא באמצעות ניסיונות הדרגתיים) ואם לא אז מהי הדרך הטובה ביותר לטפל בבעיה?

היפנוזה וטיפול חד-פעמי

מירית תיאורטית ניתן לקוות ולהסתייע גם בטיפול (פגישה ) חד פעמי ! הטיפול בהיפנוזה נחשב כבעל הסיכויים היותר טובים לסייע משמעותית ולו בפגישה אחת. ההצלחה בטיפול כזה מותנית ביכולת המטופל להתהפנט, במורכבות הבעיה איתה רוצים להתמודד וכן, גם ביעילות המקצועית של המטפל. וויחד עם זאת, יודגש שברוב המכריע של המקרים פגישת אחת ותהיה טובה ככל שתהיה אינה מספיקה ולרוב יש צורך במספר פגישות ( מועט ) כדי לתחזק ולהעצים את יכולת השינוי. במקביל ניתן להסתייע בסדנא קצרה ( 2-3 מפגשים ) ל״היפנוזה עצמית״. מנסיוני, סדנא מעין זו עשויה להיות יעילה ביותר ומספקת למשתתפים את היכולת להסתייע באופן עצמי ומתמשך בכלי ההיפנוזה. ו 

טיפול בתזונה לקויה באמצעות היפנוזה-היכן?

האם הטיפולים ניתנים בקופת חולים או שיש צורך להגיע למרכז כלשהו?

היפנוזה - היכן ??

למיטב ידיעתי, טיפולי היפנוזה אינם נכללים בשירותי קופות החולים. אם הבעיה היא פסיכולוגית במהותה, את יכולה לאתר פסיכולוג קליני המורשה להיפנוזה, באלפון ״המהפנטים״ הנמצא בין השאר באתר של ״האגודה הישראלית להיםנוזה״. אין צורך בפנייה למרכז כלשהו אלא את יכולה לפנות ( באופן פרטי) למטפל הנראה לך מתאים באיזור מגורייך או מקום אחר. גם הח״מ, מטפל בהיפנוזה באופן פרטי, באיזור ת״א , השרון והמרכז.

היפנוזה וטיפול חד-פעמי

מירית תיאורטית ניתן לקוות ולהסתייע גם בטיפול (פגישה ) חד פעמי ! הטיפול בהיפנוזה נחשב כבעל הסיכויים היותר טובים לסייע משמעותית ולו בפגישה אחת. ההצלחה בטיפול כזה מותנית ביכולת המטופל להתהפנט, במורכבות הבעיה איתה רוצים להתמודד וכן, גם ביעילות המקצועית של המטפל. וויחד עם זאת, יודגש שברוב המכריע של המקרים פגישת אחת ותהיה טובה ככל שתהיה אינה מספיקה ולרוב יש צורך במספר פגישות ( מועט ) כדי לתחזק ולהעצים את יכולת השינוי. במקביל ניתן להסתייע בסדנא קצרה ( 2-3 מפגשים ) ל״היפנוזה עצמית״. מנסיוני, סדנא מעין זו עשויה להיות יעילה ביותר ומספקת למשתתפים את היכולת להסתייע באופן עצמי ומתמשך בכלי ההיפנוזה. ו 

מה הן

תופעות הלוואי של היפנוזה? והאם הם עלולות להיות תמידיות? ביטוח רכב טיולים מאורגנים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפול פסיכולוגי והיפנוזה
בחר
בחר