שמחת חיים זה בעיקר מה שאין לי

זה דבר חיוני שאין לי, ובנוסף אני חובל 4 וחצי שנים לערך ממחלת לב שלדברי הרופאים היא קשה, מגיל צעיר סבלתי מדחיה חברתית, ובגיל 15 סבלתי מהתעללות מינית, ולא די בזאת אני גם סובל מדיכאון קשה, מאז שהתמוטטתי בגיל 15 מה שלא עשיתי כדי לעשות טוב לעצמי ולחברה, לא היה טוב לאנשים שאמרו לי את זה, עד היום אני סובל נפשית ופיזית .... אין לי ברירה ואחרי שניסיתי למשוך הרבה זמן הגעתי למסקנה: אני לא יכול להתמודד יותר עם מחלת הלב, אני לא יכול להתמודד עם הזיכרונות הכואבים בחברים שנפטרו ובמיוחד אחד מהם שנפטר בפתאומיות, אני לא יכול להתמודד עם הקשיים הכספיים, אין לי שמחת חיים, וזה עוד טיפה מהים!!! ******************החלטה******************** להתאבד!!!! ******************************************* ניתנה היום 24.2.2011

אם אתה כותב כאן את כל הדברים האלה כנראה

שאתה בכל זאת לא שלם עם החלטתך. אני בטוחה שישנם גופים ואנשי מקצוע שיוכלו לעזור לך, גם בחינם.

הפרדוקס

שעכשיו אני מקבל את התגובה שלך בשעת האפס

שמחת חיים זה בעיקר מה שאין לי

זה דבר חיוני שאין לי, ובנוסף אני חובל 4 וחצי שנים לערך ממחלת לב שלדברי הרופאים היא קשה, מגיל צעיר סבלתי מדחיה חברתית, ובגיל 15 סבלתי מהתעללות מינית, ולא די בזאת אני גם סובל מדיכאון קשה, מאז שהתמוטטתי בגיל 15 מה שלא עשיתי כדי לעשות טוב לעצמי ולחברה, לא היה טוב לאנשים שאמרו לי את זה, עד היום אני סובל נפשית ופיזית .... אין לי ברירה ואחרי שניסיתי למשוך הרבה זמן הגעתי למסקנה: אני לא יכול להתמודד יותר עם מחלת הלב, אני לא יכול להתמודד עם הזיכרונות הכואבים בחברים שנפטרו ובמיוחד אחד מהם שנפטר בפתאומיות, אני לא יכול להתמודד עם הקשיים הכספיים, אין לי שמחת חיים, וזה עוד טיפה מהים!!! ******************החלטה******************** להתאבד!!!! ******************************************* ניתנה היום 24.2.2011

שמחת חיים

לעלום השם ראיתי הודעתך רק עכשיו והריני להבטיח לך, בהסתמך על 42 שנות נסיוני כפסיכולוג, שכל מצב רגשי- נפשי ניתן לשיפור ושינוי, גם אם ההרגשה האישית היא שאין סיכוי ואין טעם. אני יודע שקשה לך להאמין בכך בהווה, אך אחד הדברים המאפיינים מצב של דכאון הוא הנטיה לראות הכל בצבעים שחורים וקודרים, פי כמה ממה שהם במציאות !! אני מבין ומצר על הרגשתך הקשה הנובעת כמובן מהמצוקה שאתה נתון בה, אך שוב וכאמור כל עוד נשמה באפינו הכל ניתן לשינוי ושיפור. צריך אמנם סבלנות וטיפ טיפה של יוזמה כדי שלא להסתגר עם עצמך ותחושתך הקשה, אלא לפנות לקבלת עזרה ממשפחה וחבירם או אפילו סתם אנשים טובים ובעיקר אתה זקוק בהווה לעזרה מקצועית של פסיכולוג או פסיכיאטר. אם תטלפן אליי לנייד שלי (054-7549898), אנסה לכוון אותך לגורם המתאים לך וליכולותיך הכספיות. אל תהסס מלטלפן.

קראתי את ההודעה שכתבת

שלום לך, אני מקווה שאתה עוד מעוניין לקרוא קצת תגובות... מההודעה שכתבת אפשר להרגיש עד כמה אתה רואה מולך כרגע מבוי סתום, לאחר שנים ארוכות שהסבו לך סבל ובמהלכן איבדת את שמחת החיים.... אני לא יודעת מה הדבר שגרם לך להרגיש עכשיו שלא תוכל לשאת יותר את חייך. היו לך, לדבריך, פרקים שונים בחיים, קשים יותר ופחות, ועברת את כולם והגעת לכאן (גם אם משכת, כמו שאתה כותב...). אמרת שמדובר בטיפה בים. אולי אם תספר חלק ממה שעבר עליך, או ממה שעובר עכשיו, או אפילו את הכל – מה שתרצה, תוכל להרגיש הקלה. אולי לא תצטרך להתמודד עם הכל בעצמך, לזכור הכל ולשמור אצלך בפנים... רציתי לספר לך על אירגון שנקרא סה"ר, בו אני מתנדבת, ומתנדבים אנשים כמוני שרוצים להקשיב ולהיות איתך במה שעובר עליך. תוכל להיכנס לאתר ולדבר שם באופן אנונימי בצ'ט או בפורום, ולקרוא אנשים אחרים אם תהיה מעוניין בכך... תראה שיש עוד בשביל מה לדחות את ההחלטה.. מקווה שתבוא, שלך- מתנדבת סה"ר

הפרדוקס

אתה לא באמת רוצה למות

הכתיבה בפורום כמוה הושטת ידיים לעזרה זעקת את זעקתך הושטת יד לעזרה והושיטו לך ידיים לעזרה חזרה קח את העזרה יש המון מי שיוכלו לעזור לך ואפשר לעזור רק למי שעוזר לעצמו ואתה עושה לעצמך הנה יש לך כח הנה בקשת עזרה שיהיה לך בהצלחה אני מכירה מישהי שלא מזמן היתה במצב דומה קבלה עזרה היום היא כבר לא שם ולא מבינה איך בכלל היא בכלל הרשתה לעצמה להגיע למקום הזה. בהצלחה מכל הלב תהיה חזק וקח את העזרה שהציעו לך.

ואתה עושה לעצמך = ואתה עוזר לעצמך

הפרדוקס

לא פרדוקס, אלא ההחלטה שלך הכח שלך לחיות ולא למות !!!!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפול פסיכולוגי והיפנוזה
בחר
בחר