מהו הילינג קבלי? שיתוף שיטות באהבה

שלום חברות וחברים! בכדי שנכיר את שדה שיטות הטיפול הקבליות, מוזמנים לשתף ולספר לנו על שיטות שונות.

ד"ר דודי אדלר Ph.D מנהל פורום הילינג יהודי בוואלה


עורך ומגיש תכניות רדיו  בנושאי קבלה, רפואה טבעית ורוחניות


בעל הילינג האחד - מרכז לרפואה טבעית ברוח הקבלה


להזמנת טיפול, קורס, הרצאה או חוג בית:0506855470


ערוץ היו טיוב     אינסטגרם


דף הפייסבוק     טוויטר


 

מנהל הפורום
20+

אתחיל אני בשיתוף על "הילינג האחד"   

הילינג האחד מהו ?

"הילינג האחד" הינו הילינג יהודי - קבלי. נקרא "האחד", על שם חוויית אחדות המציאות בתוך האל, אותה חווה מורה השיטה. חוויה זו מהווה מקור השראה חשוב לפיתוח הגישה. בתלמוד (ברכות דף ה עמוד ב), מתוארים אמוראים שריפאו במגע יד. ניתן למצוא תיאורים גם בספרי המקובלים. דודי אדלר חוקר דרכי ריפוי אלה, ומנסה, כמיטב יכולתו והבנתו, לשחזרן.

 

 

 

  

בהילינג האחד רואים את גוף האדם כמורכב מעשרה מרכזי שפע, על פי עשר הספירות (כתר, חכמה, בינה, דעת, חסד, גבורה, תפארת, נצח, הוד, יסוד ומלכות). כל ספירה, יוצרת חלק מסוים מהגוף, ואותו חלק, מהווה מרכז אנרגטי, הממשיך לקלוט את השפע מאותה ספירה ללא הרף. לדוגמא: ספירת החכמה - יוצרת את ההמיספרה הימנית של המוח הגדול. ספירת הבינה - את ההמיספרה השמאלית. ספירת החסד - יוצרת את יד ימין, וכן הלאה.

 
 
 
השפע הנובע מהאין סוף ברוך הוא, נכנס אל גוף האדם וזורם בערוצים (מרידיאנים) מיוחדים דרך חלקי הגוף השונים הבנויים מעשר הספירות. כל חלק בגוף מקבל את השפע הנחוץ לתפקודו. דעות שאינן נכונות לאדם, רגשות לא מאוזנים ומעשים שאינם ראויים, מקשים על זרימה אופטימאלית של השפע בגוף, וכך נוצרות אצל האדם בעיות רגשיות ומחלות פיזיות. המטפל בשיטה מזרים דרכו את השפע האלהי, אל המטופל, ומשתדל להיות צינור נקי שאינו מתערב בשפע כלל. כך מקבל המטופל שפע אלהי נקי, שאינו מעורב באגו, במצבי רוחו ובקשייו של המטפל.
 
     
     

 

 
 
בהילינג האחד לא נעשה שימוש בסמלים. סמל יוצר כוונה מסוימת. בשיטה זאת מתחברים לשפע האלהי האחד-השלם ולכן לא משתמשים בסמל המעביר רק חלק מן המכלול. המטפל לא בוחר עבור המטופל תדר אנרגטי מסוים, (סמל), אלא מעביר את הספקטרום האנרגטי המלא-השלם-האחד, הנובע מהבורא. תודעתו הגבוהה של המטופל בוחרת מה לקחת מתוך השלמות המוענקת לה. אשר על כן, לא נעשה שימוש בסמלים כגון מגן דוד, מנורה וכיוב'. אי לכך לא נעשה שימוש בהקרנת אותיות, מילים או שמות.
 
 
 
מטפל טוב ידע לסייע למטופל להגיע לדעות שיקדמו אותו במסעו, לפתח אט אט אינטליגנציה רגשית מאוזנת, ולפעול נכון בעולם. מטפל טוב ידע לסייע למטופל לפתח את חמש רמות התודעה המכונות: נפש, רוח, נשמה, חיה ויחידה. בתהליך נכון, יבין המטופל את הסיבות שגרמו למצבו, ידע לשנותן ויגיע לריפוי שורשי ועמוק.
 
 
 
 
הקורא בין השורות, יבין ש"הילינג האחד" איננו רק שיטה לריפוי פיזי ורגשי, אלא דרך להתקדמות רוחנית, של המטפל ושל המטופל; דרך להגשמה עצמית המושכת אושר, סיפוק, שלווה והצלחה. בלשונם של מורים רוחניים בני ימינו ניתן לומר, שאדם הצועד ב "נתיב הילינג האחד" ,מגביר את סיכוייו להגיע ל "הארה". בלשונם של המקובלים, ניתן לכנות את ההארה בשמות "רוח הקודש" או "נבואה".
 
     
     

 

 
 
חשוב לציין: אף שהמקורות מהם יונקת השיטה הינם יהודיים, הידע המושג בה הינו אוניברסאלי. בני כל העמים יכולים ללמוד שיטה זאת, לטפל בה ולהיות מטופלים. כל מטופל או מטפל יכול להתחבר ל "שורש הנשמה" ול"אני העליון" שלו, כך שמהלך חייו ילך וייעשה קל, נעים ומספק יותר.
 
 
 

 
ד"ר דודי אדלר Ph.D מנהל פורום הילינג יהודי בוואלה


עורך ומגיש תכניות רדיו  בנושאי קבלה, רפואה טבעית ורוחניות


בעל הילינג האחד - מרכז לרפואה טבעית ברוח הקבלה


להזמנת טיפול, קורס, הרצאה או חוג בית:0506855470


ערוץ היו טיוב     אינסטגרם


דף הפייסבוק     טוויטר


 

מנהל הפורום
20+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הילינג יהודי
בחר
בחר