זוגיות

זוגיות

רוצה הארה בקשר לזוגיות, אני מרגישה תקועה ולא מבינה למה אני בחורה מאוד יפה וכולם לא מבינים למה אין לי חבר מה הסיבה שאני בורחת מזוגיות?

שלום לך.

יכולה לרשום מעטמ על עצמך? בת כמה את? במה עוסקת? היתה לך כבר זוגיות? מה מצב רוחך בד"כ? האם את אופטימית? פסימית? מה נראה לך שחשוב לדעת לפני שאנסה לכוון? שבוע מקסים לך דודי

ד"ר דודי אדלר Ph.D מנהל פורום הילינג יהודי בוואלה

עורך ומגיש תכניות רדיו  בנושאי קבלה, רפואה טבעית ורוחניות

בעל הילינג האחד - מרכז לרפואה טבעית ברוח הקבלה

להזמנת טיפול, קורס, הרצאה או חוג בית:0506855470

ערוץ היו טיוב     אינסטגרם

דף הפייסבוק     טוויטר

מנהל הפורום
20+

בעבר נתת לי יעוץ פה בפרום

שמי אושרה 32 עובדת בייצור יצאתי בעבר עם בחור מעבודה כחודש והקשר נפסק מסיבות שאני לא ממש יודעת מה הם. האמת שהכירו לי אותו ולכן היה לי ממש קל להיות איתו בטחתי בו והאמת שהינו מתאימים ממש דומים.לאחר מספר חודשים הכירו לי עוד בחור מעבודה הוא היה ממש שונה ממני יותר מוחצן מראה אהבה וכניראה זה מאוד הבהיל אותי קשה לי מאוד לסמוך על גברים ,אני מנסה להכיר באתר היכרוית אבל יש לי חששות כל אחד שאני פונה אליו אני יודעת מראש שאני לא יפגש איתו אני מפחדת לא בוטחת באף אחד אני חושבת שכולם מחפשים לצחוק ולא משהו רציני כמו שאני מחפשת. מה עליי לעשות אני מרגישה תקועה . תודה רבה

שלום אושרה יקרה

שמח לפגוש אותך שוב ומקווה, שבאופן כללי את בטוב ראשית, היות שאני מורה ומטפל ב"הילינג האחד", שולח לך הילינג לאיזון רגשי, לבריאות, לצלילות המחשבה ולהתפתחותך הרוחנית. אם מתאים לך, קבלי את השפע שנשלח. מהמילים הקצרות שכתבת, עולה אצלי הרושם שאת חוששת ליצור זוגיות. אנא שאלי את עצמך מדוע. לאחר שתביני זאת, רשמי על דף, מה את יכולה לעשות כדי לשפר את המצב. ככל שתבואי לקשר ממקום פנימי נעים יותר, יעלה הסיכוי להצלחת הזוגיות... אם את רוצה ייעוץ רחב ועמוק יותר, את מוזמנת להתקשר אלי ל050-6855470 אשתדל לייעץ לך בטלפון, ללא תשלום. בברכה והמון הצלחה ונועם לך דודי אדלר

ד"ר דודי אדלר Ph.D מנהל פורום הילינג יהודי בוואלה

עורך ומגיש תכניות רדיו  בנושאי קבלה, רפואה טבעית ורוחניות

בעל הילינג האחד - מרכז לרפואה טבעית ברוח הקבלה

להזמנת טיפול, קורס, הרצאה או חוג בית:0506855470

ערוץ היו טיוב     אינסטגרם

דף הפייסבוק     טוויטר

מנהל הפורום
20+

קודם תודה רבה מכל הלב,הרגשת שיחרור

ברצוני לצלצל אליך מתי אפשר לדבר איתך? ערב נעים ושוב המון תודות

שמח שנעים לך יותר. אשלח לך בלילה שוב.

את יכולה להתקשר אלי מחר בין השעות 13 - 14 לילה טוב דודי