מבקשת הילנג

ברצוני להגיע להארה רוחנית

שם אושרה ישראל

אושרה, שולח לך ואשלח גם במוצ"ש. שאלות לי אליך:

א. מה זו הארה רוחנית בעייניך? ב. מה את עושה בכדי להגיע אליה? סוף שבוע נעים ושבת שלום דודי

ד"ר דודי אדלר Ph.D מנהל פורום הילינג יהודי בוואלה

עורך ומגיש תכניות רדיו  בנושאי קבלה, רפואה טבעית ורוחניות

בעל הילינג האחד - מרכז לרפואה טבעית ברוח הקבלה

להזמנת טיפול, קורס, הרצאה או חוג בית:0506855470

ערוץ היו טיוב     אינסטגרם

דף הפייסבוק     טוויטר

מנהל הפורום
20+

לשאלתך

הארה רוחנית התבהרות הדברים. 2.לא יודעת מה עושים כדי להגיע אליה

הארה רוחנית מכונה ע"י מקובלים רוח הקודש או נבואה

כדי להגיע לכך צריך לרצות מאוד, ואת זה אני מניח שיש לך. צריך עוד לעבוד על: בריאות הגוף, התמודדות עם תאוות, איזון רגשי שלם = השתוות בלשונם של מקובלים, מיקסום היכולת השכלית, ויתור על הגדרות ומחשבות, כולל הגדרת האני = אגו (מעבר הפרגוד בלשון המקובלים), ויתור על הרצון, עבודה שלמה על הנ"ל (מומלץ בהדרכת מישהו שעבר את הדברים) עשויה להביא לאיחוד מוחלט עם האין סוף... אלה אבני הדרך העיקריות המאפשרות עליה בעולמות הרוחניים. יש להעמיק וליישם. כדאי גם ללמוד איך לרדת למטה לעולם העשייה, לאחר האיחוד עם האין סוף ברוך הוא. בהצלחה (-:

דף הפייסבוק     טוויטר

מנהל הפורום
20+

המשך

כשאתה אומר לעבוד על בריאות הגוף מה הכוונה ?

היי דודי

תודה על הארה עזר לי מאוד וברצוני לשאול אותך עם אני יכולה להתמודד לבד בעצמי או שאני זקוקה לעזרה ועל מה אתה ממליץ?

שלום אושרה. יש מי שיכול להתמודד לבד

ויש מי שאיננו יכול. את צריכה להכיר את עצמך ולהחליט לבד. שמירה על הגוף היא הקפדה על בריאותו. המנעות מדברים מזיקים כמו עישון, עודף סוכרים, שומנים וכולסטרול ואכילה בריאה. מומלצת פעילות גופנית. גוף מאוזן יכול להכיל שפע אלהי גבוה יותר. כאשר אנו סובלים מבעיות גופניות, קשה לנו לחשוב על איזונים ברמות הגבוהות יותר (רגשית, שכלית, אגו וכיוב'). ראיגם תלמוד ירושלמי, מסכת שבת, דף מג עמוד א: "תשעים ותשעה מתים בפשיעה ואחד בידי שמים" ופירושו של קרבן העדה שם. אדם שנולד עם מגבלה גופנית, או סיפח כזאת במהלך חייו, יכול להתעלות גם הוא, אם בזמן הפעילות הרוחנית המתאימה, לא יוסח על ידי מגבלותיו. אם את צריכה הכוונה בהתעלות ובמעבר המסכים, חפשי אדם שעבר אותם ומכיר אותם מידיעה אישית. לא מקריאה ולא מציטוט מורים וספרים. בהצלחה רבה רבה. הבא ליטהר מסייעים בידו!!! הקשיבי לקול הפנימי והעני לידו המושטת של האל. דודי

דף הפייסבוק     טוויטר

מנהל הפורום
20+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: