שבוע שעבר קיבלתי הילנג אפשרי לקבל עוד בפעם

שם האם מרגלית שם אב ברוך ברצוני לקבל הילנג שוב שבוע שעבר קיבלתי הילנג עזר לי להבין הרבה התחלתי לקבל תשובות. על כל מה שלא הבנתי על עצמי אני בחורה שסוגרה מבפנים שמחכה לפרוץ החוצה אני מחפשת תשובת לשאלות שחונקות אותי ממזמן אני רוצה להבין את התנהגות שלי,אני רוצה להשתחרר מעבר אז אני נמצאת בתקופה כזאות של השתחררות מכל מה שהדחקתי,כל מה שעצר אותי כל החיים.התחלתי להבין שאני מתנהלת מתוך פחד קושי להתמודד עם אנשים ,קושי לנהל משא ומתן פשוט כל הזמן הייתי בורחת וחשבת שזה יעבור מעצמו \התחלתי להבין שכל דבר שקרה לך חייבים לפתור ולא לברוח שום דבר לא יפתר מעצמו,פעם הייתי דוחה דברים שאני לא הייתי מסוגלת להתמודד אז הייתי דוחה וחושבת שזה ייפתר מעצמו ,עכשיו אני מנסה להתמודד עם זה בכל הכוח אני רוצה לקבל שוב הילנג? תודה

שלום לך אושרה. בטח שאפשר עוד פעם.

אפשר לקבל כל שבוע, תמיד, ללא הגבלה נראה לי מעולה שאת לוקחת אחריות על החיים שלך, ומבינה שאין הדבר תלוי אלא בך. המשיכי להתקדם ולהצליח. הקב"ה שם בעולם כל מה שאנחנו צריכים, אבל עלינו לפקוח עיניים ולקחת. כאשר אדם מבין את ההשלכות של מעשיו, ולוקח אחריות במקום לתלות את חוסר ההצלחה ואת הקשיים באחרים, אז הוא מתחיל להתקדם. ואז, השמיים הם הגבול (וגם אותם אפשר לעבור...) המשיכי להתקדם ולסדר את חייך אוהב דודי

ד"ר דודי אדלר Ph.D מנהל פורום הילינג יהודי בוואלה

עורך ומגיש תכניות רדיו  בנושאי קבלה, רפואה טבעית ורוחניות

בעל הילינג האחד - מרכז לרפואה טבעית ברוח הקבלה

להזמנת טיפול, קורס, הרצאה או חוג בית:0506855470

ערוץ היו טיוב     אינסטגרם

דף הפייסבוק     טוויטר

מנהל הפורום
20+

מבקשת הילנג יהודי

שם אם מרגלית שם אב ברוך ישראל מבקשת זוגיות טובה ורצינית ,הרבה כוחות להתמודד ולעבור את השינוי שאני עוברת מהר להגיע להבנה עם עצמי ולהתחיל לחיות את חיי בצורה רגילה .כרגע אני לא עובדת התהליך שאני עוברת לא מאפשר לי לעשות כלום.תמיד כאשר אני מתדברת עם בחור תמיד יש לי מחשבה בראש שהוא רוצה מין והמחשבה הזאות לא מאפשרת לי להתחיל בצורה נכונה עם בחור שרק הכרתי

שלום לך אושרה. בטח שאפשר עוד פעם.

אפשר לקבל כל שבוע, תמיד, ללא הגבלה נראה לי מעולה שאת לוקחת אחריות על החיים שלך, ומבינה שאין הדבר תלוי אלא בך. המשיכי להתקדם ולהצליח. הקב"ה שם בעולם כל מה שאנחנו צריכים, אבל עלינו לפקוח עיניים ולקחת. כאשר אדם מבין את ההשלכות של מעשיו, ולוקח אחריות במקום לתלות את חוסר ההצלחה ואת הקשיים באחרים, אז הוא מתחיל להתקדם. ואז, השמיים הם הגבול (וגם אותם אפשר לעבור...) המשיכי להתקדם ולסדר את חייך אוהב דודי

קושי לנשום

אתמול קיבלתי הילנג יהודי,אתמול והיום אני מרגישה שקשה לי לנשום והרגשה כללית לא טובה האם כך צריך להיות ומתי הרגשה תעבור לי כדי לא להרגיש אני אוכלת האם זה בריחה מהכאב ?מה עליי לעשות לחוות את הכאב ?

אושרה יקרה

עברתי על ההודעות הקודמות שלך. את מדברת על תחושות מחנק ועל רצוןלהשתחרר... לפעמים, טיפול אנרגטי יוצר ריאקציה = תגובה בה הדברים שמודחקים, עולים לפני השטח, מה שמאפשר להם להשתחרר. ייתכן שתחושת המחנק הרגשי עליה דיברת, מתבטאת כרגע באופן פיזי. זהו דבר טוב, כי זה מתבטא ולא מודחק. לכן, אני מקווה שזה אכן מהטיפול ולא מסיבה אחרת. אם אכן טיפול ההילינג גרם לכך, אל תיבהלי מהמחנק הפיזי, קבלי אותו. את יכולה לתרגל תרגילי נשימה שיקלו על המצב. אם אינך מכירה תרגילי הרפיה, התקשרי אלי ואתן לך. 050-6855470 ממליץ ללכת לרופא בכדי לראות שבאופן פיזי הכל תקין. תרגישי טוב דודי

דף הפייסבוק     טוויטר

מנהל הפורום
20+

המשך

עכשיו זה עבר, אבל אני מרגישה שהבטן שלי לא רגועה וזה יחזור שוב מה עליי לעשות שהתחושה הלא נעימה כבר תעזוב אותי ?

אושרה. שמח שזה עבר לך

אל תדאגי. אי אפשר לדעת שזה יחזור. אולי לא יחזור. למה לדאוג? לגבי הבטן, בהנחה שאין משהו פיזי (את זאת עליך לבדוק), ייתכן שזו גם תגובה לטיפול. התחושות הרגשיות יוצרות הרגשה פיזית וזה טוב במקרה שלך, כי אין כבר הדחקה. קבלי את זה. אל תאבקי ואל תדחיקי. שבי או שכבי בנוח כחצי שעה, נשמי נשימות עמוקות ואיטיות. בכל פעם שאת נושפת, הניחי למתח השרירים לעזוב את גופך. לאחר כל נשיפה יהיה גופך רפוי ונינוח יותר... נסי זאת ודווחי לנו בבקשה. בהצלחה אוהב דודי

דף הפייסבוק     טוויטר

מנהל הפורום
20+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: