הוצאת ויזה לארצות הברית בתכלס - כמו שהישראלים אוהבים

זה לא סוד שלחבר'ה ישראלים צעירים קשה יותר להוציא ויזה לארצות הברית. למה זה קורה, ואיך אפשר להימנע מדחייה? קבלו כמה טיפים ממנכ"ל חברת "מאסטר ויזה" זיו כהן, שמנפץ את הסטיגמה

 

מטרת הכתבה הזו היא לנפץ אגדות אורבניות, להסביר כיצד בחור צעיר מוציא ויזה לארה"ב ומה באמת חשוב לדעת לפני ואחרי שניגשים לראיון בשגרירות ארה"ב.

ראשית, פרטים טכנים משעמיים:

• כדי לגשת לראיון בשגרירות, צריך למלא טופס DS160 באנגלית, לשלם אגרה בסך 160$ ולתאם ראיון בשגרירות, ביום הראיון יש להגיע עם: טופס DS160, תמונה בסגנון אמריקאי, אישור כניסה לשגרירות, דרכון בתוקף (לפחות חצי שנה), אופטימיות.

• ביום הראיון: הראיון בשגרירות אורך כ-2 דק' בלבד ובסופו תדע אם אושרה לך הויזה או לא. במידה ובקשת הויזה שלך אושרה תתבקש להשאיר את הדרכון וזה יחזור אליך לאחר כ-5 ימים באמצעות UPS עם הויזה בתוכו במידה ובקשת הויזה שלך תסורב תקבל דף התנצלות כללי כזה וחיוך מאולץ מהקונסול.

• חידוש ויזה - עדכון ינואר 2015: אדם שיש לו ויזה עדין בתוקף או פג תוקפה פחות משנה והיא הונפקה אחרי 2007 אינו חייב להגיע לשגרירות והוא פטור מראיון (אך אינו פטור מהאגרה וממילוי הטפסים ושליחתם בדואר, כמו כן הוא עדין יכל לקבל סירוב לחידוש הויזה).

בקיצור: http://www.balivisa.co.il/

 

 


מה אומרים על הבלוג חדשות הזה?
https://newandmorenews.blogspot.com/

אני אומרת שהמשרד לעריכת דין של כהן, דקר, פקס וברוש עושים עבודה מצויינת בהנפקת ויזות, 

יש להם משרד בפתח תקווה ויש להם משרד בירושלים, הם עזרו לחבר שלי להוציא ויזת השקעה לארה"ב והוא בכלל מרחובות.

https://lawoffice.org.il/%D7%95%D7%99%D7%96%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%A7%D7%99%D7%A2-%D7%9C%D7%90%D7%A8%D7%94%D7%91/

 

יש להם גם כתבה על רפורמת ההגירה של טראמפ ועל השינויים הצפויים במהלך 2018

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הגירה לארה"ב
בחר
בחר