להתחתן עם אהובי האמריקאי, להגר ולעבוד

שלום, שאלה מאוד קשה יש לי ואני מקווה שהגעתי למקום הנכון ואם לא, שתוכלו להפנות אותי בבקשה. הכרתי לפני כשנה וחצי בחור אמריקאי לא יהודי מיוחד ומקסים באינטרנט דרך פורום של עיסוק משותף. מאז נפגשנו 3 פעמים לתקופות קצרות. אני בקשר קבוע עם חבריו ובני משפחתו. הוא היה בארץ פעמיים והכיר את חבריי ומשפחתי (בפעם האחרונה לחודש וחצי). היה ממש טוב ושנינו הבנו שאנו מוכנים להתפשר על הקשיים מכיוון שהקשר כה מיוחד ונדיר. אנחנו רוצים לחיות יחד בדירתו בארה"ב. אין לאיש מאיתנו עבר פלילי. שנינו משכילים. מה עלינו לעשות כדי לאפשר לזה לקרות? *מעולם לא הייתי בארה"ב ולא ניסיתי להוציא ויזת תייר. אולם יש לי הכנסה קבועה, חוזה שכירות לשנה ועוד קורס שעליי להשלים באוניברסיטה לקבלת BA. תודה רבה בכל אופן

חתונה

שלום, אני מבין שאת גרה בישראל והוא בארה"ב. אם זה נכון אתם יכולים להתחיל תהליך חתונה בישראל עבור הגרין קארד שלך ואז את יכולה ליסוע לארה"ב על מנת לגור איתו או ישנה יפשרות להוציא ויזת אירוסין שבאמצעותה את יכולה להגיע לארה"ב ולהלשים את תהליך החתונה לגרין קארד שם.

ברק לוין

המקום.קום - Hamakom.com

המרכז הישראלי בארה"ב

מנהל הפורום
20+

תודה ועוד שאלה

מכיוון שהוא לא יהודי אני חוששת שלהתחתן בארץ לא בדיוק יהיה אפשרי. איך מוציאים ויזת אירוסין?

תשובה

יש כאן למעשה שתי אפשרויות. או שתגיעי לארה"ב על ויזת תייר ואם הכל יעבוד איתו אז עושים את התהליך ישר מארה"ב ותוך כ 3 חודשים מוזמנים לריאיון. אם מהארץ, אפשר לעשות את תהליך ויזת האירוסין אבל זה לוקח כ 8 חודשים. לפי מה שתחליטי כך נוכל לייעץ לך.

ברק לוין

המקום.קום - Hamakom.com

המרכז הישראלי בארה"ב

מנהל הפורום
20+

להתחתן עם אהובי האמריקאי, להגר ולעבוד

שלום, שאלה מאוד קשה יש לי ואני מקווה שהגעתי למקום הנכון ואם לא, שתוכלו להפנות אותי בבקשה. הכרתי לפני כשנה וחצי בחור אמריקאי לא יהודי מיוחד ומקסים באינטרנט דרך פורום של עיסוק משותף. מאז נפגשנו 3 פעמים לתקופות קצרות. אני בקשר קבוע עם חבריו ובני משפחתו. הוא היה בארץ פעמיים והכיר את חבריי ומשפחתי (בפעם האחרונה לחודש וחצי). היה ממש טוב ושנינו הבנו שאנו מוכנים להתפשר על הקשיים מכיוון שהקשר כה מיוחד ונדיר. אנחנו רוצים לחיות יחד בדירתו בארה"ב. אין לאיש מאיתנו עבר פלילי. שנינו משכילים. מה עלינו לעשות כדי לאפשר לזה לקרות? *מעולם לא הייתי בארה"ב ולא ניסיתי להוציא ויזת תייר. אולם יש לי הכנסה קבועה, חוזה שכירות לשנה ועוד קורס שעליי להשלים באוניברסיטה לקבלת BA. תודה רבה בכל אופן

הכי טוב להוציא ויזת תייר

ולנסוע לארה"ב ושם לעשות את כל התהליך כי אם תתחילו את התהליך מפה לא יתנו לך שום ויזה לבינתיים עד שיחליתו אם הנישואים שלכם אמיתיים וזה אומר שהוא יצטרך לגור בארץ לפחות 8 חודשים עד שנה עד שתסימו את התהליך

טיפ טוב

תודה רבה

שלום. אני ישראלית-אמריקאית מחזיקה בשני דרכונים. כעת אני ביחסים עם בחור ישראלי ואנו רוצים להתחתן ולהגיש בקשה לגרין כארד ואזרחות אמריקאית עבור החבר שלי ומשום שיש לי דרכון אמריקאי ותעודת אזרחות ארה"ב שבו כתוב שאני גרושה. על מנת לשנות את המצב משפחתי שלי בדרכון אמריקאי ובתעודת אזרחות ארה"ב, הכי קל ובטוח זה להתחתן בארה"ב ולא פה בארץ. התייעצתי אני עם עו"ד לשלטונות ההגירה והיא אמרה שעלינו להתחתן שם משני סיבות: קל לשנות את המצב משפחתי ועל מנת שהחבר שלי יקבל את האזרחות. לגבי שאת ישראלית והוא אמריקאי, אם את רוצה לקבל אזרחות ארה"ב ולחיות שם, הכי טוב ויעיל זה להתחתן שם בארה"ב ולא פה. אם את רוצה להשאר בארץ ולא שם, יש להביא אותו בתוך תושב ונשוי אליך, הכל אפשרי. עליך להחליט באם את רוצה לחיות פה ואו שם. בקשר להשלים את הקורס, ניתן לחכות עד שתגמרי ואו שתשלימי שם בארה"ב. אני חייתי בארה"ב 16 שנים היה לי מאוד טוב וכייף ואני מבטיחה לך שיהיה לך כיף שם. ובקשר לחבר שלך שהוא לא יהודי, שאלי אותו אם הוא מוכן להתגייר ואם לא אז בדקי אם הוא מוכן לכבד את הדת היהדות שלך ואת את הכריסטימס שלו. אני גרושה ללא יהודי, היה קשה איתו, הוא לא היה מוכן להשתתף איתי בדת היהדות ופשוט שלא הרגשתי שאני יהודיה. לכן פה אני מסיימת, תנהלי שיחה איתו ותגיעו להסכמים והכי טוב ויעיל זה להתחתן שם בארה"ב אם את רוצה לגור שם. גם אנו מתכוונים לעבור לארה"ב להתחתן שם ולהתחיל את התהליך עבור החבר שלי ואחרי שנה שהוא יקבל גרין כארד אז נראה אם נרצה לחזור ואו להשאר שם. המון הצלחה ואם עוד שאלות אני פה לענות לך

לא כ"כ הבנתי את השאלה שלך כי יש בלבול בהודעה שלך. כתבי אותה שוב ואני אענה בשמחה.

ברק לוין

המקום.קום - Hamakom.com

המרכז הישראלי בארה"ב

מנהל הפורום
20+

היי אני בחור יהודי שנולד  באהב מחפס בחורה לנישואין

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הגירה לארה"ב
בחר