מחשבות אובדניות טורדניות

מה יכול להפסיק את זה? אני בטיפול פסיכולוגי והומיאופתי. והמחשבות לא עוברות. התכיפות שלהן לא נרגעת. לא יודעת מה לעשות.

נטע שלום

זה קשה להימצא במצב שבו חושבים כל הזמן מחשבות שלא רוצים שיעלו בנו. זו הרגשה של דחק ואיבוד שליטה על עצמנו או על גופנו. אנו מבינים לליבך ונמצאים כאן על מת לעזור ולהקשיב, בכדי שתוכלי לשתף אותנו במחשבותיך וברגשות שעולים לאחר המחשבות, ספרי לנו עוד, על מה את חושבת ומה מטריד אותך במחשבות אלו.

המחשבות הן

מחשבות אובדניות. אני חושבת על כך שהייתי רוצה להיעלם. שאני לא צריכה להיות כאן. שזו טעות שאני כאן. שאני צריכה לא להיות כאן. שיהיה קל יותר אם אני לא אהיה כאן. וזה מן הסתם מטריד, כי זה מתיש להחזיק את המחשבות האלה כל הזמן בראש. זה מתיש להיאבק בהן ולהחזיק את עצמי ולא לעשות לעצמי שום דבר (ואני לא עושה שום דבר. אני מדברת עם הפסיכולוגית במקום זה). זה קשה לי להיות במחשבות האלה. חשוב לי לציין שלמרות המחשבות האלה אני לא פוגעת בעצמי. אני בעיקר אומרת את זה כי זו הודעה שמופיעה באינטרנט, כל אחד יכול לראות אותה ואולי להיבהל ולהתקשר למשטרה או משהו כזה. אז אני רוצה להאמין שאני יכולה לכתוב את הדברים האלה מבלי לחשוש שיישלחו לי משטרה. אני באמת לא עושה לעצמי שום דבר ומדברת עם הפסיכולוגית כשהמחשבות האלו חזקות במיוחד. זה פשוט מתיש להיות במקום הזה כל הזמן, שמעדיף למות, ובאותו זמן להמשיך לחיות ולנסות לתפקד, ולהיאבק במחשבות האלה.

יקירה...

אני כל כך מבינה לליבך, מדבריך נראה שאת מאוד מיואשת, יש משהו שמאוד מטריד אותך שמעלה בך את המחשבות הללו כנראה, כדאי אולי להתמקד בדברים היפים שיש לנו בחיים חוויות ואנשים שטוב לנו להיות איתם, לחפש אולי משהו לעסוק בו שנותן לנו הרגשה טובה, לפעמים הדברים הקטנים הללו משנים בקצת את ההרגשה בחיים. המשיכי לכתוב ולשתף אנחנו כאן בכדי להיות אוזן קשבת ולתמוך בך.

מחשבות אובדניות טורדניות

מה יכול להפסיק את זה? אני בטיפול פסיכולוגי והומיאופתי. והמחשבות לא עוברות. התכיפות שלהן לא נרגעת. לא יודעת מה לעשות.

תלכי להתיעצות פסיכיאטרית

שלום נטע ממליץ לך ללכת לייעוץ או אבחון פסיכיאטרי ולא לנתורפותי

מחשבות נובעות מחרדה

על מנת לעזור לך אנו צריכים לדעת מה הן אותם מחשבות, נשמח אם תשתפי אותנו ונוכל לכוון אותך ולהבין ממה הם נובעות

תודה

אני מנסה להתמודד עם זה בטיפול הפסיכולוגי. מעדיפה לא לפרט כאן, כי הפורומים והאינטרנט בכלל זה סוג של מרחב פרוץ שאני מעדיפה לא לחשוף מדי את עצמי בתוכו. סליחה ותודה על ההתייחסות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפול בהפרעה טורדנית כפייתית (OCD)
בחר
בחר