הפרעת תלישת שיער כפייתית

אשמח לעניין אותכם חברי הפורום בהפרעה טורדנית כפייתית שלא מכירים, הפרעה זו נקראת תלישת שיער כפייתית הועלו מספר קישורים הנוגעים לכך, אם אתם סובלים מתופעה זו או שסתם מתעניינים אשמח אם תרשמו פניות , שאלות והתלבטויות

יש לי חברה.....

חח אבל באמת! היא כבר שנים תולשת ולועסת... כדרך קבע... זה כמו קסיסת ציפורניים בשבילה.. נראה כך.. היא היתה כך כשהתבגרנו ועד היום אני רואה שהיא רוצה..מנסה לא, ומידי פעם בורח לה. אגב..היא גם! קוססת ציפורניים. היתי שמחה לדעת מהיכן נובע בפנימיות ההרגל הזה..למה יש בו צורך? וקסיסת ציפורניים (את זה לבד..יש גם לביתי) למה? מתח...שנובע..מי? מעולם לא היו בי אף אחד מההתנהגיות הללו וזו תופעה...שאיני מבינה אני אומרת לביתי ..די! אבל..צריך לפתור בעיה מו הסתם..לא? שבת דבש..........

בדרך כלל

זה אכן נובע ממתח או חרדה כלשהי, צריך לבדוק באמת מהיכן מגיעה התחושה הזו וממה היא נובעת, היכן תלישת השיער מתבטאת?

הפרעת תלישת שיער כפייתית

אשמח לעניין אותכם חברי הפורום בהפרעה טורדנית כפייתית שלא מכירים, הפרעה זו נקראת תלישת שיער כפייתית הועלו מספר קישורים הנוגעים לכך, אם אתם סובלים מתופעה זו או שסתם מתעניינים אשמח אם תרשמו פניות , שאלות והתלבטויות

תלישת שיער כפייתית

שמי ד"ר זיו מאיר, ממכללת ברק לרפואה משלימה בירושלים, ומשמש כראש החוג לפסיכותרפיה, הפרעות כפייתיות מכונות בקצרה בעגה המקצועית OCD הפרעות אלה נחשבות ברפואה הקונבנציונליות הפסיכיאטרית כהפרעות כרוניות החסרות ריפוי, אולם ברפואה המשלימה קיימים דרכי ריפוי, המשלבים ריפוי אנרגטי ברבדים שונים, המיועדים להפרעות נפשיות, הרפואה המשלימה משלבת בריפוי גם צמחי מרפא, תמציות באך,פסיכותרפיה וטיפולים אנרגטים אשר יחדיו משולבים בהתאמה כדי לאזן את המטופל, ללא צורך בתרופות או תחליפיהם לאורך זמן. עלי לציין כי מתוך ניסיוני בנושא הספציפי ההפרעה נובעת מתוך ריגשי תסכול וחוסר קבלה עצמית, ניתן לפתור אותה לרוב במספר טיפולים בודדים בלבד. לפרטים נוספים, אפשרויות וטיפולים, מכללת ברק לרפואה משלימה, ד"ר זיו מאיר, 02-6483663, 02-5664627,

שאלה האם גילגול שער ותלשתו האם לזה את מתכוונת

שאת קוראת תלישת שער כפייתית? אם כן זה קרה לי בילדות אני ממש נלחמתי בשער שלי שנים הייתי מגלגלת אותו באצבעות לכדורים קטנים ואז תולשת הרגשתי כאב היום לאחר שנים של התעללות בעצמי הפסקתי זאת ללא תרופות היום שערי ארוך ואני מטפלת בו הרבה קשור לקוקו אפילו ציפורניים הפסקתי לקסוס החלטה ועמידה בה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפול בהפרעה טורדנית כפייתית (OCD)
בחר
בחר