שעות קבועות

קשור להפרעות טורדניות כפיתיות אני כל מה שאני עושה זה תמיד באותה שעה בכל יום ואני לא יכולה לוותר כאילו אני נכנסת ללחץ שהשעה מגיעה וחייבת לעשות למשל להתחיל לעבוד בשעה 7 בבוקר אפשר להגיע עד השעה 8 וחצי ואני חייבת בול בשעה 7 להדפיס את הכרטיס אפילו אני רצה העיקר שיהיה 7 נקודה 00

לפחות את מגיעה בזמן..

אני אחרנית כפיתית.. גם שאני מוכנה בזמן תמיד יצוץ עוד סידור.. זה ממש מעיק ברכות על הפורום

ברוכה הבאה לפורום

להגיע בזמן זה לא דבר רע יכול להיות שזה קצת פרפקציוניזם או הפחד מאיחור, האם אובחנת בעבר בהפרעה טורדנית כפייתית?

לפחות את מגיעה בזמן..

אני אחרנית כפיתית.. גם שאני מוכנה בזמן תמיד יצוץ עוד סידור.. זה ממש מעיק ברכות על הפורום

ברוכה הבאה לפורום

שמחים שאת משתפת ונמצאת איתנו כאן

ברוכה הבאה לפורום

להגיע בזמן זה לא דבר רע יכול להיות שזה קצת פרפקציוניזם או הפחד מאיחור, האם אובחנת בעבר בהפרעה טורדנית כפייתית?

לא הייתי אף פעם באבחון

רק ששמתי לב שאני רוצה שהכל יהיה במקום מסוגלת לא לצאת מהבית רק בשביל שיהיה מסודר ושאף אחד לא יבלגן

אם זה משהו קיצוני...

וזה מאוד מפריע לך, את מרגישה שזה נורא מעיק בחיים אז באמת אולי כדאי לפנות לטיפול, יכול להיות שזה נובע מחרדה מסויימת

אם זה דבר שפוגע בשגרת היום יום שלך ועולה במחשבות שלך באופן סדרתי אז כדאי להיוועץ עם רופא. אם לא מטפלים בזה במקום זה רק ייתגבר, כמו טיפול אצל רופא שיניים ככל שתעכבי את מועד התור כך תגדל הבעיה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיפול בהפרעה טורדנית כפייתית (OCD)
בחר
בחר