ירושה של בית - איך צריך להתחלק הבית

שלום. אני אחות במשפחה של 5 אחיות ואח, אמי שתיבדל לחיים ארוכים גרה בבית. אחות אחת נשארה בבית, ומתגוררת עם אימי. הבנתי, שהאחות {שמתגוררת עם אימי}, ואחי החתימו אותה על ירושה שמחלקת את הבית להם. הם לא מסכימים לי ולשאר אחיותיי לראות את הירושה. יש לציין כי אימי, אינה בריאה בנפשה. ואני מאמינה שהם אילצו אותה לעשות זאת. יש לציין עוד כי כאשר אבי נפטר הם החתימו אותנו על חוזה, לא כל כך הבנתי אותו {אבל במצב שהייתי מעדתי וחתמתי}. אני לא בטוחה מה הסכם זה כלל, וגם אותו הם לא מסכימים לנו לראות. אני רוצה קצת לדאוג לעצמי ולאחיותיי, ושהפעם ישאר לנו חלק שווה בירושה. האם זה אפשרי?

האם כוונתך שהם כתבו והחתימו אותה

על צוואה?. אם אמא שלכם לא כל כך בסדר, צריך להוכיח את זה ע"י מכתב מרופא. כלומר להביא חות דעת רפואית על מצבה הנפשי בעת החתימה על הצואה. דבר נוסף הוש שבבוא יומה של האם תוכלו לקרא את הצואה ולהגיש תביעה בבית משפת שהצואה נחתמה תחת לחץ. כרגע ממש אין מה לעשות. אין דרך להכריח אותם להראות לך על מה החתימו את האמא.

צוואה

שלום, אם אימך נמצאת במצב כשיר לכתוב צוואה, היא יכולה לחתום על צוואה חדשה, ולהחליט בצוואה החדשה שהיא מחלקת את הרכוש בכל אופן שתבחר. בהצלחה.

מצתרף לשאלה

חבל

שלא עונים זה ממש מעניין הגדלת חזה ביטוח רכב
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני ירושות וצוואות
בחר
בחר