לא אוהבת את הילדים של בעלי

מה לעשות? לא אוהבת אותם? אני חייבת לאהוב? הם מכניסים לי הביתה את כל מה שאני רוצה שיהיה מחוצה לו???? מה עושים?

קרונה

קרונה

לכל אחד מאיתנו יש גיבנת שבה אנו סוחבים את כל מה שצברנו עד היום. בין היתר זה פחדים, הרגלים, מנהגים וילדים. בזוגיות בכלל ובפרק ב' יותר אנו מבקלים את בני הזוג שלנו על כל מה שהם נושאים איתם בגבנת שלהם. זאת אומרת הגיבנת הינה חלק בלתי נפרד מאיתנו. הילדים של בן זוגך לצערך אולי הם חלק בלתי נפרד ממנו, ועל כן את חייבת ללמוד לקבל את אישך והילדים שלו כמיקשה אחת. אין הדבר אומר להיות אמא שלהם או המחנכת שלהם. אז הברירה בידיך לקבל אותם כחלק מבן הזוג שלך או לוותר על שניהם. ובשום צאופן לא להתנות את הזוגיות שלכם בניתוק הקשר שבין הילדים לאביהם.

לא בדיוק ככה

חיים יקר,אני לעולם לא אנתק את בעלי מהילדים שלו... ההפך... אני יעשה הכל כדי שהקשר לא ינותק הרי יש להם 2 אחים ממני. לנתק משמע לנתק גם את האחים ואני לעולם לא יעשה זאת. אבל אתה יודע הם חיים עם האמא עם חינוך שונה לחלוטין משלי,ולרוב אי ההסכמה בחינוך גורם לי ולבעלי למתחים, העניין הוא שלפעמים אני צריכה לפרוק את תסכוליי ולשמחתי אני עושה זאת בפורום,יש לציין שהילדים מאוד קשורים אליי,מתייעצים איתי,מספרים לי... על פניו הכל נראה די בסדר. אבל אצלי בפני לפעמים מתחוללות סופות שאני שומרת לעצמי לא משתפת את בעלי... ומשתפת בפורומים לשמוע דברים מאחרים לפעמים עוזר לי.

קרונה

מה לעשות? לא אוהבת אותם? אני חייבת לאהוב? הם מכניסים לי הביתה את כל מה שאני רוצה שיהיה מחוצה לו???? מה עושים?

כן יקירתי אם את אוהבת את האבא תאהבי את הילדים...

הכן שלך זה על הכן שלי? אם אני חייבת

לא חייבת !

קרונה

גם אהבה היא לפעמים תוצאה של החלטה לאהוב...

היי

סליחה ומחילה אם כתבו לך משהוא דומה ואין לי סבלנות לעיין. אל תוהביאת מה שהם מכניסים לך לבית.. תוהבי אותם. את הילדים שבהם, את הנשמות שבהן.. והכי חשוב לאט ובהמון סבלנות תלמדי אותם איך מתנהגים בבית שלך. זה ברור שיש כללים של הבית כמו בכול בית..והכללים לא חיבים, להיות דומים ואף הכרח שהם שונים, אנחנו שונים אנשים שונים. אבל תכבדי אותם..תני להם כבוד בכדי שהם ילמדו לכבד אותך ואת החוקים והכללים בבית שלך. משם...תצמח אהבת אמת. יש לי "אמא חורגת" אני מאוד אוהבת אותה. היא תמיד כיבדה אותי בתור הבת של..אבל תמיד הקפידה ללמד אותי את החוקים בבית שלה. אם תרצי לדעת עוד בשמחה. מאיה.

יצא מבולגן..מזמן לא כתבתי במחשב.

הנקודה היא. שאת לא חייבת כלום מלבד לכבד אותם בתור הילדים של... ולתת להם מינימום תחושה כשהם באים אליכם. להפנות להם עורף יעמיק קרע ויפתח פער גם אצלכם. ולמה לך? את הבוגרת הם הילדים. חשוב לקחת אחריות של בוגרת :-) ולכבד אותם...ולעמוד על שלך במתינות ולארוך זמן. בהצלחה.

מאיה

רק עכשיו ראיתי, בוודאי שאני מכבדת אותם.... אני מסבירה להם את החוקים אבל יש אחת שתמיד דואגת להעיר למה אני מעירה להם בבית שלי.... מדובר באמא שלהם כמובן. ואני לא חייבת להאהוב אף אחד אהבה זה רגש שיש אותו בגוף... אםאין אז אין

קרונה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ בנושא זוגיות והורות בפרק ב'
בחר
בחר