מה עושים

אני פותח דאר פעם בכמה זמן כזה שיושב בצד ואני פותח את הדוח פנסיה וזה נראה ממש מסורבל ואשתי לא מפסיקה לריב איתי שאני לא עושה דברים בזמן ואני שם את עתיד הילדים בסכנה אם אני לא יודע מה קורה עם הפנסיה שלי אבל אני פשוט לא מבין בדברים האלה בכלל התנהלות כלכלית היא לא הצד החזק שלנו, ולפעמים מערכת היחסים נעה שם על חבל דק מה אתם אומרים, יש פתרון לריב הנצחי הזה?

יאיר

יש פיתרון נפלא.....אימון לזוגיות. אבל צריך לשם כך הסכמה של שני צדדים, והתכוונות לתהליך של שינויים.

מה דעתך יאיר פשוט לפנות לבנק דרכו לקחתם את המשכנתא

ולקבוע פגישה עם יועץ פנסיוני ובזה לסיים את הבעייה?

פשוט אין זמן

אין דקה, אלו השעות בהן אני חוזר הביתה.. חיפשתי באינטרנט כל סוג של הכוונה, ופשוט שויין אם את מכירה אתר כלשהו שמסביר (או מישהו אחר..) אני מאד אודה תודה בכל אופן על העצה, בהחלט אני שוקל לפנות לי ערב בנקאי

יאיר

יש פיתרון נפלא.....אימון לזוגיות. אבל צריך לשם כך הסכמה של שני צדדים, והתכוונות לתהליך של שינויים.

אימון לזוגיות

אני חושב שאם כרגע נחליט להוציא כספים על משהו זה יעוץ זוגי אימון בא אחרי אמון לצערי

מה דעתך יאיר פשוט לפנות לבנק דרכו לקחתם את המשכנתא

ולקבוע פגישה עם יועץ פנסיוני ובזה לסיים את הבעייה?

תגובה

נשמע כמו אחלה עצב בהצלחה!! ביטוח רכב טיולים מאורגנים

שני דברים- קודם כל זמן זה משהו שמפנים! ללכת שעתים לבנק חד פעמי אתה יכול להצליח, תבקש פעם אחת לצאת מוקדם מהעבודה, תיקח ביביסטר אפילו באמצע היום פעם אחת, קיצר תיצור לך זמן ותפתור את הבעיה הספציפית הזאת.

בנוסף כדי לפתור את הריבים התמידים בינכם צריך קצת יותר מללכת לבנק... אני חושבת שזה רעיון מאוד טוב ללכת לייעוץ זוגי כמו שרשמת ועליך לדבר עם אשתך ולראות מה דעתה בנושא הזה. אל תגרור דבראים בגלל שאין לך זמן! אנחנו תמיד עסוקים, אבל אם תתכון לזה תצליח לפנות את הזמן הדרוש.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ בנושא זוגיות והורות בפרק ב'
בחר
בחר