מה דעתם?

שלום רב אני סקרנית לדעת האם אני מגזימה בדרישתי מחברי ואשמח לשמוע את דעתכם. אני גרושה + 3 המקבלת מתח למינימום מזונות לילד. אני עוברת תקופות כלכליות קשות לסירוגין ומנסה לשמור את הראש מעל המים. החבר שלי מגיע עם ילדיו (בעבר 3 היום מגיע רק 1) לביקורים בביתי בממוצע כ- 5 פעמים בשנה בן יום עד 4 ימים בחופש הגדול אפילו 8 ימים. הוא והבן שלו שיהיו בריאים אוכלים כל מה שהם רואים בביתמ ועקרונית אין לי בעיה אני מבשלת ואופה מכל הלב אך מפריע לי שהוא מגיע עם שקית שניצל מוכן ובקבוק אחד של קולה (וגם זה רק כי הבן שלו אוכל ושותה כי אצלי אין דברים כאלו). היום ביקשתי ממנו שלפני שהוא מגיע יעבור דרך הסופר ויביא עימו 5 פריטים שציינתי והוא עשה פרצוף חמוץ ואפילו עקץ אותי. כל פעם שהם באים אני מרגישה ממורמרת ומנוצלת מכיוון שהוא יודע מה מצבי הכלכלי וכמה קשה לי לפרנס 3 ילדים אז לפחות שלא יכביד. הייתי מצפה ממנו אפילו אם הוא מגיע ללילה אחד עם בנו שיביא עימו פרות, ירקות ומוצרי חלב זה המינימום. האם אתם חושבים שאני מגזימה בדרישותי? אני ממש מתביישת לבקש ועוד יותר מבייש לדעתי שהוא מתנהג ככה. תודה לכל מי שיגיב. תות

עניתי לך בפורום ייעוץ אישי זוגי ומשפחתי

כל הכבוד לך.

שתהי בריאו.

לא את צריכה להרגיש שלא בנוח

אם לא ברור לבן זוגך שמגיע באופן שיגרתי עם בנו ואת מארחת אותם . פשוט לומר בצורה בוררה שיתחלק עם הוצאת קניות של הבית . את לא צריכה להתבייש .במיוחד עם מצב הלכלי של היום . ואת יודעת גם עם הוא לא היה בא עם בנו ורק הוא היה מתארח מין הראוי שיחלוק עימך את ההוצאות . זה שותף אמיתי את לא מפרנס אנשים נוספים יש לך מספיק את הילדים . תהיה חזקה לעמוד על מה שאת חושבת לנכון !!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ בנושא זוגיות והורות בפרק ב'
בחר
בחר