האם אתם מכירים את יוטרייד מסחר?

האם אתם מכירים את יוטרייד מסחר?

אני סוחר בשוק ההון בעזרת חברות מסחר מעל שלוש שנים, בנתיים יצא לי לבצע מסחר עם החברות: איי טרייד, יו אס ג'י קפיטל ו-אף אקס סי אם , לפני חודש התחלתי לבצע מסחר עם "יוטרייד מסחר" ואני רוצה לאמר שבנתיים מתקבלות תוצאות טובות וגם תמיכה שלא הכרתי בחברות האחרות, אני מאד מאמין במסחר רובוטי, כבר 3 שנים שאני נעזר בזה כדי לעשות קצת כסף מהצד. אז האם אתם מכירים את חברת יוטרייד מסחר במקרה?

שלום אני חבר חדש בפורום! חיפשתי לקרוא על מסחר רובוטי והגעתי לכאן.. טוב לדעת שיש כל כך הרבה חברות שמתמקצעות במסחר רובוטי בישראל, לפני כן הבנתי דווקה שהתחום בארץ לא מפותח.

נתי האם אתה יכול לספר עוד קצת על הניסיון שלך עם החברות האלה (אייטריידר, יו אס ג'י קפיטל ו-אף אקס סי אם, יוטרייד מסחר) אני ממש אשמח לשמוע.

תודה,

יוסי פלח (בפייסבוק)

הי יוסי,

- בנתיים יצא לי לסחור עם יוטרייד מסחר רק קצת יותר מחודש, בהודעה הקודמת שלי רשמתי שאני מרוצה מהם, במיוחד מהתמיכה שיחסית טובה מאד ואני מאמין שברגע שיהיה לי מספיק ניסיון איתם אתחיל לראות רווחים טובים.

- עם איטרייד סחרתי הרבה (וגם עם אף אקס אם סי כמובן - היות והם הכי גדולים בתחום בישראל) ואני עוד סוחר עם שתי החברות עד היום ומצליח לא רע, יש לי רווחים ברוב החודשים של השנה דרכן.

- אצל יו אס ג'י קפיטל סחרתי (עדיין היום) גם לא מעט, אני מאד אוהב את הסקירה היומית שלהם שתמיד מתעדכנת מיום ליום ועוזרת המון.

בברכה וחתימה טובה,

נתי

מעוניינת לקבל המלצות על חברת יוטרייד להשקעה של כסף.

אשמח לקבל תגובות על תוצאות טובות שחוויתם, וגם אם יש כאלו שניפגעו מחברה זו, חשוב לי לדעת באיזו צורה ניפגעו ומה הובטח להם אם בכלל.

אורנה

שלום לכולם, 

כמה פרטים על יוטרייד בית השקעות. החברה מתמחה במסחר אוטומטי, הפועל ברמת אמינות ובסטנדרטים פיננסים בינלאומיים. החברה היא חלוצה בישראל ומובילה את תחום האלגו-טריידינג במט”ח, בסחורות ובמדדים, ופועלת בשיתוף פעולה עסקי עם בנקים ועם חברות פיננסיות בינלאומיות מהגדולות בעולם. 

תוכנות המסחר האוטומטי, פרי פיתוח ייחודי ובלעדי של יוטרייד, מספקות מענה לבעיות הפסיכולוגיות שמהן סובל הסוחר הידני כגון שיקול דעת מוטעה, חוסר סבלנות או חשש מהפסדים. הפעילות העסקית של בית ההשקעות מתבסס על אנשי מקצוע מובילים בתחומם ומגובה בעוצמה פיננסית וביציבות כלכלית גבוהה ביותר. 

כפי שאומר מייסד יוטרייד: " המסחר האוטומטי יחליף לחלוטין את הסוחר המקצועי ומנהלי ההשקעות. מערכת אלגו טריידינג, שאינה תלויה בגורמי סביבה התנהגותיים יכולה להצליח היכן שהוכח מעל לכל צל של ספק כי סוחר אנושי יטעה טעויות אנוש התנהגותיות.
יוטרייד עמדה, עומדת ותעמוד לעולם ועד אך ורק לצידו של הלקוח. לא מולו ולא נגדו! " 

פרטים נוספים ניתן לקבל באתר החדש שלנו: www.utrade.co.il או בטלפון 5088* 

אהלן

אני הייתי לקוח שלהם

הפסדתי אצלהם 80 אחוז מהתיק שלי 

ומאז הם מתחמקים מלהחזיר לי את ה 20 אחוז שנותרו בתיק .

בחודשיים שהתיק הרוויח קיבלתי יחס טוב ושוכנעתי להגדיל את התיק

מיד לאחר הגדלת התיק - הפסדתי את הכסף וגם המידע שסיפקו לי לא היה מדוייק .

מאז אני רודף אחריהם

לא מומלץ אבל זאת רק דעתי מנסיוני ...

מי שבכל זאת מתעניין מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית

שלום,

גם אני הייתי לקוח שלהם עד השבוע האחרון במשך חצי שנה ונגרם לי נזק כבד

המידע שסיפקו לי הינו מטעה ביותר, הפרסום שלהם שהם מרוויחים רק כשאני מרוויח הינו שקר מוחלט. הם מרווחים עמלות, העסקות מבוצעות במרווחים עצומים בין שער ה-BID לשער ה- ASK והם מקבלים חלק ממרוחים אלה.

בנוסף הרובוטים על הפנים כל חודש נוצר הפסד נוסף והם מספרים סיפורים ומתייחסים בדיווחים שלהם רק לעסקות הסגורות גם אם באותו זמן אתה מופסד בעשרות אחוזים בעסקות הפתוחות

לא מומלץ לעשות איתם עסקים

אהלן

אני הייתי לקוח שלהם

הפסדתי אצלהם 80 אחוז מהתיק שלי 

ומאז הם מתחמקים מלהחזיר לי את ה 20 אחוז שנותרו בתיק .

בחודשיים שהתיק הרוויח קיבלתי יחס טוב ושוכנעתי להגדיל את התיק

מיד לאחר הגדלת התיק - הפסדתי את הכסף וגם המידע שסיפקו לי לא היה מדוייק .

מאז אני רודף אחריהם

לא מומלץ אבל זאת רק דעתי מנסיוני ...

מי שבכל זאת מתעניין מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית

אין סיכוי ללא סיכון וזאת אנו ביוטרייד דואגים להעביר בפגישות עם לקוחות. 
אין אצלנו הבטחת תשואה ובטח שלא מבטיחים רווח ללא סיכון ואין לקוח אחד שיעיד על כך!! ואם טוען שכך אז כנראה לא הקשיב והתעלם מהסיכונים. 
וכמובן שיש חשבונות מרוויחים ולצערי שומעים רק את המפסידים... 

לגבי מערכת המסחר של יוטרייד, מי שלא מכיר שפשוט יגיע לראות במו עיניו, לא הייתי ממליץ לבסס החלטות על דיונים בפורומים. החשש מפני חדשנות תמיד קיים. בואו, תקשיבו , תראו. אין התחייבות ואין עלויות, רק פגישה חינם על קפה אצלנו במרכז עזריאלי. 

את מי האשימו המשקיעים כשהבורסה קרסה ב-2008 בעשרות אחוזים? או כשמחקו חובות ועשו תספורות על חשבוננו בשנים האחרונות? 

חשוב לזכור זאת ולהבין שהסיכוי להרוויח הוא בהתאם לסיכון ומערכת טכנולוגית מתקדמת כשלנו מאפשרת להגביל את הסיכון בתציק ההשקעות. כמו כן, כשמדברים על השקעות אנחנו בוחנים אותן לאורך זמן ולא בימים או שבועות ספורים. 

צר לנו על הפסדים אך זה כאמור לא מאפיין את מרבית לקוחות יוטרייד ומי שמעוניין לראות בעיניים שיגיע לפגישה אישית לא מחייבת. 

צוות יוטרייד 

אין סיכוי ללא סיכון וזאת אנו ביוטרייד דואגים להעביר בפגישות עם לקוחות. 
אין אצלנו הבטחת תשואה ובטח שלא מבטיחים רווח ללא סיכון ואין לקוח אחד שיעיד על כך!! ואם טוען שכך אז כנראה לא הקשיב והתעלם מהסיכונים. 
וכמובן שיש חשבונות מרוויחים ולצערי שומעים רק את המפסידים... 

לגבי מערכת המסחר של יוטרייד, מי שלא מכיר שפשוט יגיע לראות במו עיניו, לא הייתי ממליץ לבסס החלטות על דיונים בפורומים. החשש מפני חדשנות תמיד קיים. בואו, תקשיבו , תראו. אין התחייבות ואין עלויות, רק פגישה חינם על קפה אצלנו במרכז עזריאלי. 

שלום

אני עו״ד ונפגעתי מיוטרייד של אביב טלמור אני מכין תביעה נגדם על הונאת משקיעים

אם נפגעתם ונגרם לכם נזק בגלל מידע מוטעה ושקרי

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ולהיות חלק מתביעה יצוגית מול utrade

שלחו לי מייל עם מספר טלפון ואני מבטיח לחזור אליכם בהקדם

אני לא משאיר טלפון כי נציגי החברה רואים את הפוסטים כאן

treader123@walla.co.il (תיבה יעודית לתביעה מול יוטרייד)

שלום.

אני לקוח בחברת יוטרייד כבר 8  וחצי חודשיים  ואני דיי מבסוט מהשירות אני עשיתי אצלהם כבר יותר מ17% דרך אגב אני רוצה להגיד שהם הסבירו לי את הסיכון לפני שנכנסתי אצלהם, ומגיע להם שאני גם יפרגן להם אז עם כל הכבוד  אנשים מפסידים ומרוויחים בכל מקום השאלה מה הסיכון לעומת הסיכוי יש לי כמה תיקים גם בבנק וגם בבתי השקעות בחלק אני מרווח וחלק מופסד אבל לפחות אני מודע לסיכון שאני בוחר. 

אהלן.

אני גם לקוח של יוטרייד ממרץ אני נמצא באחד המסלולים שלהם ואני דיי מבסוט היה להם כמה חודשיים של הפסד בהתחלה ואז התחיל לתקן .                                                                                                                                            אני מודע לסיכון אצלהם ומי שנכנס להשקעה כזאת צריך לדעת שיש סיכונים.                                                               היום אני כבר מרווח בערך ב23% מי שנכנס לניהול תיקים אצלהם צריך להישאר לתקופה עם הייתי יוצא בחודשיים שהם הפסידו לי הייתי יוצא בהפסד של 13% מי שמכיר ניהול תיקיים יודע שזה השקעה שלא פחות משנה.                                                 אני בן אדם מבוגר יש לי הרבה תיקי השקעות ואני הפסדתי המון ב2008 אבל זה חלק מהסיכון שאני מוכן לקחת .

החברה הטובה ביותר בתחום והחברה שאני ממליץ עליה באופן אישי היא חברת Algoways. היא החברה בעלת הרובוטים המתקדמים ביותר בשוק. באתר שלהם בכתובת algoways.co.il אפשר לעקוב אחר מסלולי ההשקעה ואחרי תשואת הרובוטים. חוץ מזה הכסף של המשקיע לא מוחזק על ידי החברה, אלא על ידי ברוקר חיצוני. במידה והלקוח מעוניין לעזוב, הוא יכול לקחת את הכסף שלו מהברוקר דרכו הוא בחר להשקיע, ולחברת Algoway אין כל נגיעה בדבר. מי שמחפש מקצועיות, חדשנות ואמינות בשוק כל כך מסוכן כמו שוק מטבע החוץ, יוכל למצוא את כל אלה בחברת Algoways.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בורסה ושוק ההון
בחר
בחר