אחרי החגים: שביתת החשמל הגדולה

חוצפנים  עובדי  חברת החשמל  שיבדקו  את  מצבם  הכלכלי לעומת אזרחים שאין  להםאוכל  במקרר שהרגעו חלבו  את המדינה

יש לפטר את כל עובדי (שודדי )חברת החשמל בארץ ולהביא זמנית עובדים מיומנים מחו"ל נמאס מההתנהגות המפיונרית שלהם

נמאס לירות שהם מקבלים חשמל חינם על חשבון הציבור וברוב חוצפתם הם מחברים שכנים לקו שלהם !

אז די שילכו הביתה ולא יוכלו לחזור יותר לעבוד בחברה שאמורה להיות ממשלתית ולא של המאפיה של מפא"י

אני מאחל לעם ישראל עוד הרבה חברות שיתנו תנאים הוגנים לעובדיהם . מה רוצים  עובדים עם משכורת רעב .בסוף ביבי והליצנים מרשות החשמל שמשלמים על חשבון הצרכן יותר משני שקלים לקילוווט ליצרני אנרגיה סולרית יתנו לאיזה דנקנר או תשובה את חברת החשמל בחינם והתספורת האמיתית תהיה על כל אזרחי המדינה . מאזרח שגהה להרוויח 20.000 שח בחודש שזה 11.000 נטו ובהחלט מרוויח את זה בכבוד . אני מאחל לכל בני ישראל תנאי עבודה הולמים .emo_01.png

שילכו להיזדיין

לכל הליצנים שמדברים על חשמל חינם ,אם יפריטו את חברת החשמל תהיו בטוחים שתשלמו יותר על חשמל כמו אחרי כל הפרטה של מוסד ציבורי ,אבל אני אומר שכגודל האיום כך     גודל ההסכמה מיקו כנראה הסכים אם הממשלה המטונפת הזו להפרטת חברת החשמל ועכשיו הוא עושה בכאילו ,חג שמח 

אדון צרפתי היקר שכחת דבר קטן ללא מדינת ישראל והכסף שהיא מזרימה לכם לא הייתם קיימים אז תפסיק אם קישקושי הביצים שלך.אם אתה כזה כוכב אז למה אתה שכיר .
במקום לשתוק וכל יום בבוקרלהגיד אלף פעם תודה כי אתם עושים הכל חוץ מלהתעסק אם עבודה .בחברת חשמל אפשר לוותר על חצי כמות עובדים ולא ירגישו צורך.מה קרה שאתם רוצים לצאת לשביתה אתם רוצים עוד שכר באמת מסכנים עובדי החברה משכורות רעב חג שמח.

ישנם המון עובדים בחברה שמגיעים כבר לגיל 58+ האנשים האלה חוץ מלאכול ולרכל לא עושים כלום,בחברת החשמ"ל כיום אין וועד עובדים הם כולם סמרטוטים של ההנהלה שסידרה את הילדים שלהם כבר בתפקידי מפתח כך שאת שלהם הם כבר עשו,הלוואי כמי שעובד בחברה הזאת כבר מס' שנים שיפריטו את החברה מכיוון שמבפנים אתה רואה את הביזבוז האדיר בכספי ציבור וישנה מגמה ברורה שישנה קבוצה סגורה בכל מחוז(במחוז ירושלים בפרט) שאיך שתסובב את זה תגלה שהם גם משפחה קרובה,רחוקה אבל הם משפחה,בשורה התחתונה חברת החשמל הפכה להיות עסק משפחתי שממומן מכספי ציבור,תתביישו לכם מיקו צרפתי ,משה לוי וכל שאר הבינוניים.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בורסה ושוק ההון
בחר
בחר