מחפשים המלצה להשקעה בטוחה

מחפשים המלצה להשקעה בטוחה

צהריים טובים,

אני ובעלי צברנו סכום כסף אותו אנחנו רוצים להשקיע באפיק השקעה בטוח שישמור על ערך הכסף ושבסופו של דבר נרוויח ממנו, מדובר על סכום של 55 אלף. כרגע אנחנו לא זקוקים לכסף ויכולים להרשות לעצמנו לסגור אותו לתקופה ארוכה. אשמח לשמוע הצעות לפיקדון שיכול לענות על הדרישות שלנו, הכי חשוב לנו ללכת על משהו בטוח.

שתהיה שבת שלום!

אגרת חוב של ממשלת ישראל,צמודה למדד

אני דווקא פחות הייתי הולכת על אג"חים, למה לסכן את הכסף? גם ככה הכלכלה בעולם לא משהו אז אם יש סכום כסף מסויים עדיף באמת לחסוך אותו ולשמור בפיקדון מתאים - כרגע פקדונות הם הדבר הכי בטוח לכסף שלנו. כדאי לך לבדוק לגבי פקדונות בכמה בנקים שונים ולעשות את ההשוואות...השאלות שצריכות להשאל הן: לאיזו תקופה אתם מעוניינים לסגור את הכסף? כמה כסף אתם מעוניינים להפקיד כל חודש? מהי הריבית הטובה ביותר שיכולים לתת לכם? מהן נקודות היציאה שנותנים לכם? מהי עמלת שבירת הפקדון?

בטוח זה יחסי אבל האפיקים הצמודים והשקליים נחשבים הבטוחים ביותר.

אם תסגרו לזמן ארוך יש סיכוי טוב שתקבלו ריבית גבוהה יותר אז אם אתם בטוחים שלא יהיה צורך בכסף בדקו פקדונות לתקופה המירבית בה אתם יכולים לסגור.

איגרות חוב ממשלתיות הן פיתרון טוב אולם צריך לבדוק מה העמלות ומהי התשואה נטו לאותה התקופה לעומת פיקדון. אם אין הבדל גדול בתשואה, איגרות החוב הממשלתיות עדיפות כי אפשר למשוך במהלך התקופה אם כי במשיכה לפני הפדיון הרווח אינו מובטח ואפילו יכול להווצר הפסד (אבל לפחות אפשר למשוך).

בהצלחה

מנהל הפורום
250+

שימו פיקדון בבנק ירושלים. הם מציעים היום את התנאים הטובים ביותר להפקדה. אני הייתי מפקיד בבנק פועלים בעבר, אבל היום החלטתי שאני לא שם בשביל העיניים היפות של הפקידה, אלא הולך למקום שנותן לי את התנאים הטובים ביותר.

אני חייב לציין במאמר מוסגר, שאת הגישה הזו והידע הזה, רכשתי כשלמדתי קורס הכרת שוק ההון (יש גם כאלו שקוראים לזה קורס מבוא לשוק ההון).

הדבר הזה תרם לי רבות ונתן לי כלים להתמודד בעולם הפיננסי כמו שצריך. לפני כן הייתי ממש בור, והיום אני לא רק שולט בדברים, אלא גם מתעניין כל יום מחדש. אם הייתם שואלים אותי לפני שנה, הייתי אומר לכם שאני אפילו לא פותח את המוסף הכלכלי, והיום אני לא מפספס. ההבדל שהקורס עשה לי, זה שמים וארץ.

בהצלחה

אין בעולם בנק הנותן תשואה כמו אגרת חוב ממשלתית צמודה של ישראל

ההשקעה הכי בטוחה היא כמובן הבנק, אך כל הבנקים זהים בתגמול (כ15% בשנה או כ1.25% בחודש) השאלה אם אתם מחפשים משהו ממש בטוח (אין סיכון אין כסףemo_02.png) או אתם מועניינים להשקיע (לקחת קצת ריזיקה..) אין צורך להשקיע את כל הכסף הפנוי, אפשר גם חלק.. בכל מקרה קרנות נאמנות למינהם למשל נותנות כ18%\20% שנתי (קצת יותר מהבנקים - והם עדיין נחשבים כהשקעה בטוחה, הם רוכשים אג"חים, ניירות ערך, מניות, מטח, או כל דבר שיכול להניב רווח נעה, ואם הרווח הזה הם יתחלקו עם המשקיע (הלקוח) מיותר לציין שאת הכסף הם עושים ולא הלקוח.. וכמובן שאת ה96%+ הם משאירים לעצמם ואת"שאריות"emo_02.png הם נותנים ללקוח.

המלצה שלי לקחת יותר ריזיקה ולהשקיע כמובן בשוק ההון. במט"ח. כ4 טריליון דולר מסתובבים בשוק כל יום..emo_01.png מה? לנו לא מגיע חלק?? אני צוחק..

באמת, לדעתי תשקיעו 1000$ לא יותר, אין צורך. תתרשמו מעולם מלא הזדמנויות. ואם תרצו אנחה אותכם אישית תקבלו לפחות 10% בחודש. שהם 120% בשנה. אף חברה\ארגון\בנק וכן הלאה.. לא יתן לכם אחוזים כאלו. אפילו לא רבע.

בשוק ניתן להרוויח 1%-5% ביום. אך זה כרוך בסיכון רב, באמת. ורבים נופלים בדרך.. בודדים מצליחים.

דעתי והמלצתי האישית.. לא לקפוץ מעל הפופיקemo_02.png בהומור כמובן, לא לפנטז! ללכת צעד צעד.. זה אפשרי! נקודה!

חג שמח, ושנה טובה!!!!

נ.ב 

אשמח לענות על כל שאלהemo_01.png

הוכח מהעבר שההשקעה המניבה ביותר,גם יותר מנדלן,

זה מניות, רק שצריך כמה שנים טובות ולזכר מתי למקור

מי שמעונין,עכשו המועד להכנס,

ערב טוב...

אם לומר את האמת, השקעה בטוחה בימנו אנו היא אך ורק השקעה סולידית- פיקדון ארוך טווח בבנק ויש יגידו שגם אג"ח. לגבי פיקדון שיתאים לדרישותכם ראי את הקישור המצורף, זהו פיקדון לתקופה ארוכה שהריבית שלו צמודה למדד (בתקופות טובות אפשר לקבל אחלה ריביות) ולגבי האג"ח ממליץ להתייעץ עם מומחה, אגרות החוב הממשלתיות דורשות ניתוח ופענוח מעבר להודעה בפורום.. איך שלא יהיה צריך לבדוק היכן הסכום שברשותם יניב יותר וגם כמובן לברר לגבי תחנות היציאה השונות (בפיקדון למשל) 

שיהיה כל טוב והרבה הצלחה.  

ההשקעה הכי בטוחה היא כמובן הבנק, אך כל הבנקים זהים בתגמול (כ15% בשנה או כ1.25% בחודש) השאלה אם אתם מחפשים משהו ממש בטוח (אין סיכון אין כסףemo_02.png) או אתם מועניינים להשקיע (לקחת קצת ריזיקה..) אין צורך להשקיע את כל הכסף הפנוי, אפשר גם חלק.. בכל מקרה קרנות נאמנות למינהם למשל נותנות כ18%\20% שנתי (קצת יותר מהבנקים - והם עדיין נחשבים כהשקעה בטוחה, הם רוכשים אג"חים, ניירות ערך, מניות, מטח, או כל דבר שיכול להניב רווח נעה, ואם הרווח הזה הם יתחלקו עם המשקיע (הלקוח) מיותר לציין שאת הכסף הם עושים ולא הלקוח.. וכמובן שאת ה96%+ הם משאירים לעצמם ואת"שאריות"emo_02.png הם נותנים ללקוח.

המלצה שלי לקחת יותר ריזיקה ולהשקיע כמובן בשוק ההון. במט"ח. כ4 טריליון דולר מסתובבים בשוק כל יום..emo_01.png מה? לנו לא מגיע חלק?? אני צוחק..

באמת, לדעתי תשקיעו 1000$ לא יותר, אין צורך. תתרשמו מעולם מלא הזדמנויות. ואם תרצו אנחה אותכם אישית תקבלו לפחות 10% בחודש. שהם 120% בשנה. אף חברה\ארגון\בנק וכן הלאה.. לא יתן לכם אחוזים כאלו. אפילו לא רבע.

בשוק ניתן להרוויח 1%-5% ביום. אך זה כרוך בסיכון רב, באמת. ורבים נופלים בדרך.. בודדים מצליחים.

דעתי והמלצתי האישית.. לא לקפוץ מעל הפופיקemo_02.png בהומור כמובן, לא לפנטז! ללכת צעד צעד.. זה אפשרי! נקודה!

חג שמח, ושנה טובה!!!!

נ.ב 

אשמח לענות על כל שאלהemo_01.png

חג שמח, ושנה טובה!!!!

נ.ב 

אשמח לענות על כל שאלהemo_01.pngאיזה בנק נותן 15% בשנה

איזה בנק נותן 15% בשנה???????

ההשקעות במטח די מסוכנות למי שלא בקיא בשוק זה

בקורס מבוא לשוק הון שהייתי, אמרו שאין אף בנק שמבטיח היום 15% תשואה וגם אפילו לא 5%. אז לא ברור לי מאיפה שמעת על זה. זו כנראה טעות. תבדוק את עצמך בבקשה.

הבנק שהכי רוצה אותך נותן 3 אחוז בשנה על סכומים גבוהים יותר

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בורסה ושוק ההון
בחר
בחר