ארוחות לילה

ד"ר כרמי שלום בתי בת 7 וחצי חודשים אשר קמה בלילות לאכול אבל חשוב לי לציין שלא ארוחות מלאות .אני לוקחת 100 מ"ל של מים ומוסיפה לזה כפית מדידה אחת של סימילאק (מתאימה עבור 60 מ"ל) , במילים אחרות אני מדללת לה את זה.לא כל לילה הילדה אוכלת, לעיתים ניתן להרגיע את המצב ע"י שתיית מים , אך לרוב היא שותה מהסימילאק המדולל מעט וממשיכה לישון . כך זה קורה בין פעם לפעמיים בלילה. ישנם לילות אשר לא מתעוררת כלל. הגננת שלה המליצה לי לעשות מה שהיא עושה לבנה: לקנות תה לואיזה ולהוסיף לו מעט סוכר ענבים על מנת להמתיק ושתשתה את זה בלילה במקום.אני די נגד כי אני מפחדת שזה יהרוס לה את השיניים! אני מתייעצת איתך מה כדאי לעשות? אינני רוצה להפסיק לבתי לגמרי את הארוחות האלה , גם אם זה ללגום מעט ולהירדם חזרה מצד שני אינני רוצה להרוס לה כבר מעכשיו את השיניים (יש לה 2 למעלה ו 2 למטה).האם הסימילאק מזיק גם לשיניים? להתייחסותך אודה בכבוד רב רותי

ארוחת לילה

סימילק פעמיים בלילה עלול להזיק לשיניים. מומלץ להסמיך את האוכל לפני השינה כדי למנוע רעב באמצע הלילה. במהלך הלילה אפשר לתת מים. אם אינה רוצה, כברירת מחדל, אפשר להציע מעט סוכר ענבים(גלוקוז)ולנסות לרדת בהדרגה בכמות הגלוקוז
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גידול ילדים 0-3
בחר
בחר