עיסוי ברחובות

עיסוי ברחובות מעניק טיפולים על ידי מטפלים מוסמכים ומנוסים. חשוב מאוד לקבל הסמכה עם תעודה לבצע עיסויים. תגיעו אלינו ונתאים לכם מסאז' במיוחד עבורכם אתם יכולים להתקשר ונגיד לכם בדיוק את הכתובת ודרכי ההגעה. כל לקוח שמגיע מקבל יחס אישי ומקצועי, המטרה שלנו היא להוציא לקוחות אחרי הטיפול רגועים יותר, אנחנו מאמינים שרוגע הוא הדרך הכי טובה לחיות. יש לנו מגוון סוגי טיפולים ולכם יש את הבחירה אחרי ההמלצה שלנו, חשוב מאוד לדעת לבחור את הטיפולים כמובן שהצוות שלנו ישמח לעזור. מומלץ להגיע לעיסוי ברחובות בשעה נוחה כשאין לחץ או משהו לעשות אחרי כמו ארוחת ערב עם בן או בת הזוג, פגשית עסקים או עבודה, מכיוון ש המטופל עלול להרגיש לא נינוח בזמן הטיפול כאשר הוא יודע שלאחר מכן יש לו אירוע חשוב שהוא צריך להשקיע בו אנרגיה ומאמץ, דבר כזה עלול להלחיץ את המטופל שלנו. יש הרבה אנשים שמעדיפים את שעות הערב, אבל אפשר גם בכל שעה ביום אנחנו פתוחים ונשמח לקבל אותכם. אנחנו עושים עיסוי ברחובות באהבה ובכיף הצוות שלנו מסור לטיפול. יש אצלנו את מיטב הציוד והאמצעים החדישים לטיפולים מכל הסוגים, אנחנו מאמינים שכדי לעשות עיסויים כמו שצריך תמיד חשוב להדביק את קצב הטכנולוגיה ואת רמת הידע. 

עיסוי ברחובות

איך לעשות עיסוי ברחובות

איפה יש עיסוי ברחובות

מסאג' ברחובות

מסאז'ברחובות

עיסויים ברחובות

לכל עיסוי יש את המאפיינים שלו אבל אפשר להגיד שוהוא מעביר את הגוף כמה תהליכים. השאלה הראשונה שאתם צריכים לשאול לפני ההחלטה ללכת לעיסוי היא, אנחנו נרצה להיות ספציפים עם הבעיות שלנו ולהגיד את זה למטפל לפני. להציע רק לכם. מסאג' ברחובות עוזר חגוף להשתחרר מכאבים ומשפר את מערכות הדם ואפילו גורם לגוף לנקות את עצמו. הנפש שלכם תהיה יותר שלווה מכיוון ש הוא גורם לתחושת אופוריה ושקט, תתדמינו את עצמכם שמים את המחשבות בצד רגע ומתמקדים בשט מוחלט.

יש אנשים שלוקחים את המסאז' ברחובות כשגרה שבועית ומתאמים טיפולים כל הזמן לדוגמא, ספורטאים, התרפיה של העיסוי עוזרת לשמור על גוף בריא ועל השרירים רפויים ולא תפוסים, לאחר הטיפולים הגוף שלהם מאפשר לחזור לשגרת האימונים בצורה טובה יותר אנשים מבוגרים אשר מרגישים כאבים בגלל בעיות רפואיות יכולים להשתמש בטיפולים כדי להקל עליהם במקרה כזה העיסויים מכוונים כדי להגיע לתוצאות ספציפיות אצל המטופלים. לכן לפני שמגיעים לעיסוי אצלמו חשוב לציין דברים כאלה אפשר לעשות עיסוי בכל אזור בגוף, אבל יש מקומות שאנשים מעדיפים להמנע ממגע בהם כמו - כפות רגליים, פנים וכו...

בשביל לקבל את התפוקה הכי טובה מהעיסוי צריך להבין את האופי שלו, איפה המעסה נוגע עם כפות ידייו באיזה עוצמה ובאיזה מכשירים משתמשים. הטיפול מבוצע באמצעות מגע פיזי בין המטפל למטופל. יש לציין שהטכניקות דורשות מקצועיות רבה כדי לא לפגוע חלילה במטופל ולא ליצור כאב. רמת המסאג' עולה עם הזמן בוא המטפל צבר ניסיון ומכיר את המטופל לעומק. מעסים טובים יודעים להקשיב לגוף הלקוח ושואלים אותו שאלות תוך כדי הטיפול. כדי להיות בטוחים שהעבודה מתבצעת בצורה בטיחותית. מעסה מוכשר על ידי מכללות במסלול של כמה חודשים ומקבל תעודה. 

לאחר החימום הראשוני של הגוף, מגע יותר ישיר מופעל על אזור ספציפים. ככה לאורך כל הגוף על סוג ועקרונות העיסוי שהלקוח בחר. יכול להיות שהמטופל ירגיש מאט כאב. לאחר המסאז' אנחנו ממליצים לשתות מים , בשביל לאפשר לגוף להמשיך את הרוגע. ו לא לאכול אוכל כבד, כל זאת על מנת לאפשר לגוף לקבל את המקסימום. לאחר העיסוי ניתן להרגיש הבדל משמעותי בגוף ובנפש ואתם יכולים תמיד לתת לנו ביקורת. מטרתו העיקרית היא להזרים דם לכל חלקי הגוף בצורה טובה יותר ובריאה יותר. מבצעים זאת באמצעות שמנים מיוחדים אשר נספגים בעור. יש 6 שלבים חיכוך שמבצועים זה לאחר זה כדי להגיע למטרה הסופית. טיפול באמצעות אבנים חמות ברחובות נהיה פופלרי בשנים האחרונות וגם את זה אנחנו נותנים אצלנו. שלבי הטיפול הם - חימום האבנים במכשיר יעודי לכך, אחרי שהם התחממו מניחים אותם על גבי סדין ולא על העור ישר.

אפשר להגיע יום אחרי זה בסדר. אפשר לתאם מראש את הטיפול ולדעת מראש איזה טיפול ברצונכם לעשות. כדי להגיע מוכן. אנחנו ממש רוצים שכולם יהנו ולכן חשוב שתגיעו רעננים לעיסוי. הטיפול שלנו ישפיע על שגרת היום שלך, אפשר לעשות עיסוי בתחילת היום וכך להרגיש רעננים לאורך כל היום, להשתמש בו כמו מקלחת קרה באמצע היום. או ממש להגיע בסוף היום ולגמור את הלוז עם חיוך רחב על הפנים שאת או אתה שלווים ורגועים. טיפול כזה משפיע גם על השינה שלנו, אנחנו הרבה יותר שלווים ונינוחים גם בנפש ובגוף ואפשר להרדם ככה בקלות ולקום רעננים יותר.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיסוי רפואי