לימוד עיסוי

שלום, שמי דניאל. אני חייל העומד להשתחרר באוגוסט, לאחרונה התחלתי לחשוב על ללמוד ולהפוך למעסה מקצועי. ברצוני לשאול מספר שאלות, לא יודע אם זה הפורום המתאים, אבל ננסה :) 1. היכן ניתן ללמוד עיסוי? 2. איזה סוג עיסוי מומלץ ללמוד ומה ההבדל בניהם? 3. כמה העבודה פיזית ומאתגרת? 4. האם משתלם לעבוד בתור מעסה? 5. האם ישנה עבודה במקצוע? (בתור עצמאי) 6. האם לתעדכם העבודה מתגמלת? (גם מבחינה של עזרה לאנשים וגם מבחינה כספית ביחס לעבודה) מקווה שתוכלו לעזור לי, תודה רבה לכל העונים דניאל :)

תשובה - לימוד עיסוי

שלום דניאל כיום ישנן מכללות רבות אשר להן מערך לימוד והכשרת מטפלים במקצועות העיסוי. אני מציע להתחיל מלימודי העיסוי הבסיסי -שוודי ומשם להחליט במידה והתחברת להמשיך הלאה. העבודה הינה פיזית מאוד ולא רק - ישנה השקעה אנרגטית רבה גם בהיבט הנפשי. משתלם לעסוק בכל דבר שאותו אתה אוהב ומאמין בו. בתחום ניתן להתפרנס יפה במסגרת פרטית וזאת לאחר ששמך הולך לפניך, כלומר, יש לקחת בחשבון שלוקח זמן רב עד שמגיעים לקליינטורה טובה שממנה ניתן להתפרנס בכבוד. ניתן גם להשתלב בתור התחלה במרכזי בריאות וספא ובקופות חולים אך במקומות אלו התמורה דלה ביחס להשקעה. לדעתי האישית העבודה מתגמלת מאוד. להלן מאמר שכתבתי לוואלה עסקים בנוגע ללימודי עיסוי. וכאן אתה יכול להתרשם מפועלי. בהצלחה

סהר צור 

מטפל בדיקור מגע ותנועה

מומחה לטיפוח יציבה ובייצור מדרסים 

מפתח המדרסים האקטיביים - אקטיב8

Artouch.zur@gmail.com 054-6391166 www.artouch.co.il

מנהל הפורום
20+

תודה

תודה רבה על התשובות. מצאתי שבוינגייט ישנם קורסים בהם ניתן ללמוד להיות מעסה רפואי ולאחר מכן מעסה רפואי בכיר. רציתי לדעת כמה זמן הלימודים בערך? האם אתה חושב שכדאי לחייל משוחרר ללכת ולנסות להתפתח בתחום? אני אגיד את האמת, שאני מעט מבולבל, יש לי כ-4 כיוונים שונים שאני חושב ללכת ללמוד בשחרור ואני לא יודע במה לבחור. בכל מקרה, תודה רבה על התשובות :) אני אמשיך להתלבט בנתיים ומקווה להגיע להחלטה המתאימה.

תשובה - לימוד עיסוי

אני מאמין שכדאי להתנסות ולראות אם זה מתאים לך. אם יש לך מחויבויות אחרות ללימודים למשל, השלמת בגרויות אז כחייל משוחרר אני מציע לך להתרכז קודם כל בהשלמות אלו.

סהר צור 

מטפל בדיקור מגע ותנועה

מנהל הפורום
20+

יש גם קורסים קצרים שהם כעין קורסי העשרה, אולי תתחיל עם זה ולאחר מכן תראה אם אתה זורם בעניין

בהצלחה

אני שוקלת ללמוד במכללת הנות את קורס העיסוי השבדי, להתנסות ולראות אם מושך.

משהו מכיר את המכללה והמרצים?

תודה

שלום

אז האמת שלא ידעתי על מכללת הנות. מתברר שהיא ממוקמת בעיר מולדתי וחיפוש קטן בגוגל הביא אותי לאתר המכללה.

התבוננתי בדף מי אנחנו וגיליתי להפתעתי חברה טובה שלי - לירון סינקו. בעבר לימדנו ביחד במכללת מירב את קורס מטפלים מוסמכים לעיסוי רפואי.

המסר שאני מעביר למי שמתייעץ איתי בד"כ לגבי לימודים בתחום הרפואה המשלימה ובפרט לימודי עיסוי הוא שהחשוב ביותר הוא מי מלמד אותך.

במקרה הזה אני יכול להמליץ בלב שלם על לירון שמרכזת את תחום העיסוי. בחורה מקצועית ויסודית ולא פחות חשוב בעלת ניסיון קליני בפרקטיקה ולא רק בתיאוריה.

שיהיה בהצלחה

סהר צור 

מטפל בדיקור מגע ותנועה

מנהל הפורום
20+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: