כאבים בגב וברגליים.

שלום רב עברתי ניתוח קסרי מאז סובלת מכאבים בגב התחתון כאבים חזקים שהגעתי למצב שאני יושבת קשה לי להתרום או להתישר וזה יורד לרגליים הכאבים מ עליי לעשות והעם עיסוי רפואי יעזור לי תודה רבה שירז

יש מה לעשות

שלום שירז מזל טוב. כמה זמן עבר מאז הלידה? האם מעל לשלושה חודשים? האם מהלך הלידה היה תקין? אני מציע לגשת לבירור אורטופדי אם טרם עשית זאת. רק ליתר ביטחון. מתוך הנחה שהכל תקין (אין סיבה שלא..) אז פעילות גופנית המשלבת מתיחות עדינות לשרירי הירך האחוריים בשילוב חיזוק שרירי הבטן יכולים לסייע לך מאוד ולמתן את כאבי הגב וההקרנות לרגליים ואף להעלימם לחלוטין. עיסוי רפואי בהחלט יתן מענה ראוי לבעייתך ויזרז את תהליך שיקום הרקמות שנפגעו. רפואה שלמה

סהר צור 

מטפל בדיקור מגע ותנועה

מומחה לטיפוח יציבה ובייצור מדרסים 

מפתח המדרסים האקטיביים - אקטיב8

Artouch.zur@gmail.com 054-6391166 www.artouch.co.il

מנהל הפורום
20+

אני חייב להגיד שאתה צודק...

אני גם עשיתי טיפול ספא וזה פתר לי בעיות רבות, שלא אפרט עליהם פה... במרכזי ספא יש טיפולים שונים לכל אזור בגוף, וקיימת גם האופציה של טיפול אלטרנטיבי, דיקור, שיאצו וכו' אני מאמין שגם זה יכול לעזור המון, אני הייתי מנסה אחד מהם. העפתי מבט קצר וראיתי ספא במרכז הארץ, הם יושבים ברמת החייל. המליצו לי עליו לא מזמן, יש להם טיפולים מכל מיני סוגים, תכנס לאתר שלהם ותתייעץ איתם. בהצלחה ורק בריאות!

בדרך כלל כאבי גב נוצרים מאיזהיא פריצת דיסק....עכשיו תלוי כמה אימצת את הגב שלך?

בידקי זאת..היום יש כלים מצויינים גם לאבחן בידיוק מימה את סובלת

בדיקת MRI תעשה את העבודה המהירה ביותר אבל כרגע מימה שהבנתי מאחי המרפאות מפוצצות אז עדיף לך להזמין תור מראש!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עיסוי רפואי
בחר
בחר