פחד אלוקים !!

אתה לא תקרא את המכתב הזה ואולי כן והלוואי שכך. אני לא יודעת אם אני חזקה וששכחתי וסלחתי או שאני פשוט מזה שלושה חודשים בהלם. אבל מככיון שמשהו בלב כואב - החלטתי להוציא כאן על הכתב את אשר אירע - אולי זה יטיב עימי.
שעת לילה מאוחרת, שתיים וחצי בלילה, אני ישנה בסלון, חדרי אינו ראוי למגורים מסיבות תברואתיות וגם כי דאגת שהחדר הזה לא יהיה ראוי למגורים. אבל כנראה פגיעה פעם אחת וסליחתי לך, לא הספיקו.
חזרנו מאירוע, אני והבת, שתיים וחצי בלילה, אני שומעת דפיקות חזקות ואיומות וצעקות מקול פס, יותר נכון קולות מבועטים ומפחידים. נתתי זינוק מהספה בסלון ורצתי לחדרה של הילדה, לא יודעת אם כדי לקבל הגנה ממנה או לתת לה הגנה. לצערי למודת סבל אלימות, חסה אני על חיי ומפחדת למות מוות אכזרי. אני נכנסת לחדרה של הילדה שמתעוררת ולא מבינה מה אני רוצה, עד שמהר מאוד מתעשתת ומבינה שוב הגעת אלינו הבית והפגנת את הכוח שלך אל מול אמא ובת לבד, האם נכון שאתה גיבור על חלשים? כן, אני עדיין חלשה, מחלימה מחולי רע ומודה שלמולך אני באימה כי כשאתה שותה, אתה לא יודע מה אתה עושה או שכן נעמדנו ליד דלת חדר הילדה צורחות צרחות אימה ושבר ואתה בשלך חלון, חלון שובר את כל החלונות זכוכית והתריסים ואפילו על וטרינת הסלון החזקה לא פסחת. כרבע שעה של אימה בכי פחד מייסר שמא תגיע אלינו ותפגע גם בנו - כי מי שמבצע הרס כזה, מי יודע, אולי מסוגל לפגוע גם בנפש אתה ממשיך לשבור ולצרוח, לשבור ולצרוח ופתאום אתה מולנו בחלון האחרון- חדרה של הבת - החדר בו התחבאנו מהאימה חבוקות זו בזרועות של זו. אתה לא חמלת, להיפך נכנסת יותר לטירוף וכאן הצרחות שלנו הרקיעו שחקים שוטרת ממשטרת ישראל איתי על הקו, המספר 100 אותו חייגנו בקושי רועדות בידיים וחוששות לדבר. עשרים דקות והשארת לי בית חורבות, הרס ושמוט. המשטרה מגיעה ואתה עולה לניידת בעודך ממשיך לצעוק אני והילדה המומות לא יודעת איך אבל חזרנו למיטה היחידה שהייתה בלי שברי זכוכית ונרדמנו אולי מהלם, אולי מפחד, אבל אני חושבת שזה בכדי להסתתר מהאימה.
בבוקר הסיוט המשיך כשראיתי מה הולך בבית . אתה במעצר בית אך גם אני במעצר בית, חוששת לצאת, חוששת מאנשים טובים באמצע הדרך כי גם אתה היית איש טוב באמצע הדרך עד ששתית לשוכרה ופגעתה.
אני רוצה לשאול ריבונו של עולם למה אתה כל הזמן הורס לי את הבית האם זה באמת בגלל שאני אשה לבד?
ממני זו שחיה מול זכרון כואב של אותו לילה
ממני זו שחוששת לצאת מפניך
ממני זו ששואלת למה למה למה פגעת לי בילדה.
הרי אתה אבא, אתה יודע מה זה ילדים שלנו.
עדיין המומה

 
הנושא נעול

emo_10.png עצוב לי, עצוב ומזעזע לקרא את המכתב הזה, אני לא חושב שלאלוקים יש יד בדבר הנוראי הזה ! הרי לא יכול להיות שאלוקים יהיה מעורב בדבר נוראי שכזה, אבל האלכוהול כמו הסמים הוא אכזרי, שום מילה לא תסב לך נחת או מרפא והלוואי שהיה בידי תרופא ללב שלך וללב של הילדה, המצב נוראי שבעתיים שכן הגבר הזה הוא גם בעל וגם אבא emo_10.png

את חייבת לערב את הרשויות ולברוח למקום חדש להתחלה חדשה אם לא למענך אז למען הילדה המתוקה שלך !!

הלוואי והסיוט ייגמר ומהר ותדעי את והילדה רק אושר ועולם מתוק וורוד יותר הלוואי

אני שולח לך חיבוק חם ואוהב- מכתב מרגש וכואב

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
המכתב שלא נשלח
בחר
בחר