למה לא פירסמו את זה עד עכשיו?

אינני יודע מדוע עד כה מדוע לא היו פירסומים בכלי התקשורת על הנושא החשוב הזה. כנראה זה לא מספיק צהוב וגורף רייטינג. ים המלח מועמד השנה בתחרות הבינלאומית היוקרתית "שבעת פלאי הטבע". לפני שלוש שנים היתה תחרות של פלאי העולם מעשה ידי אדם ופטרה היתה בין שבעת הזוכים. התוצאה היתה מיידית, עלייה חדה במספר התיירים, מה שכמובן הזרים כסף רב ודעה עולמית חיובית. אני חושב שזה מספיק חשוב להתגייס ולגרום לכך שים המלח ינצח בתחרות. זה יכול לשפר את תיירות החוץ ואת הדימוי שלנו בעולם, שתודות לאירועים האחרונים איננו מזהיר במיוחד. אני קורא לכל מי שמעיין בשורות אלה להתגייס ולהצביע בקישור שצירפתי פה. אבל לא רק. שכל אחד יעביר את המידע הזה לחמישה-עשרה חברים. זה כל מה שצריך רבותיי. רק להעביר את זה הלאה. בואו נתגייס כאזרחים ונעזור למדינה שאנחנו כל כך אוהבים. ואז אולי דפי העיתון שלנו ייראו אחרת. http://bit.ly/96D61l בואו נעשה מעשה רועי שבת שלום
הנושא נעול

גם אני לא מבין איך זה יכול להיות רק אנחנו נהנית ממנו בינתיים, שלא יבואו להרוס

אני מתגורר כרגע בדירה שכורה בנווה צדק. הקירות שבבדירה לבנים וסויידו רק אלחרונה. העניין שאני רוצה להביא צייר קיר מקצועי שיצייר דברים מעניינים על הקירות. האם יש לי את הזכות לצייר מה שבא לי בתנאי שאני אצבע את זה חזרה במידה והדייר הבא לא ירצה? או שאני חייב לשמור על הצבא האותנטי של הדירה? הייתי מצייר\צובע בעצמי, אבל עסוק מדי בלימודי להיות רופא שיניים.

רעיון מצויין

ולא לשכוח שזה המקום הכי נמוך בעולם!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
המכתב שלא נשלח
בחר
בחר