למה אי אפשר ליראות את הפרקים במחשב?

אין לי טלוזיה בבית ואני רק דרך המחשב לא בסדר שאי אפשר ליראות ומצידי שיהיו גם פירסומות בשידור העיקר שיהיה את הפרק לפחות יום למחורת

לה אי אפשר אפשר

זהו סגור העיניין הזה

אולי בכל זאת

לךא סגור אתה יכול ליראוטת דרך מחשב

למה אי אפשר ליראות את הפרקים במחשב?

אין לי טלוזיה בבית ואני רק דרך המחשב לא בסדר שאי אפשר ליראות ומצידי שיהיו גם פירסומות בשידור העיקר שיהיה את הפרק לפחות יום למחורת

של איזו סדרה?

של כל הסדרות העוקץ שקר לי ועוד ועוד

אין לי בעיה עם זה שגם ימכרו מינויים פשוט לקנות טלוזיה רק ליראות סידרה פעם בשבוע זה קצת לא חכם במיוחד השאר יש לי על המחשב

תשובה

המקום הראשון בו ניתן לצפות בכל התכנים במלואם הוא הטלוויזיה. לאתר, משיקולים שונים, אנחנו מעלים תכנים רבים אך לא את כולם, ולא תמיד במלואם. חגית

נשמח מאד אם תעלו את הסדרות גם לאיטרנט

זה פחות משנה אם תעשו את זה בחינם או לא מה שיותר חשוב זה שיהיה ניתן לצפות בהם זה שאתם מעלים רק פרק אחד לגרות אותנו שניראה את הכל זה רק מעצבן ומתסכל ולי לפחות באופן אישי גורם לאנטי נגדכם אתם לא רוצים לשדר סידרה מסוימת באינטרנט זה בסדר גמור אתם לא חייבים לשדר את כל התוכניות באינטרנט אבל אל תעשו לנו קונצים כמו לתת לנו פרק ולהשאיר אותנו רעבים בלי שום אפשרות לצפות הרי ברור לך שאני עכשיו לא ירוץ לקנות טלוזיה וגם לא כרטיס מסך במיוחד רק בשביל סידרה אחת מהדברים שלך אני מבין שלא תעלו לא את |שקר לי" ואני מבין שגם לא העונה החדשה של "העוקץ" ולפי מה שראיתי גם את "וידויהה הסודיים של זונת צמרת" גם לא תשדרו.. בקיצור עברתם לנוהל של שידור פרק אחד וזהו מה שאומר שאין טעם להיכנס שוב לאתר ומה שאומר שמיחינתי קיבלתי שירות גרוע מאד ברמה כזאת שגם אם בעתיד אני יקנה טלוזיה או כרטיס מסך לצורך העיניין את אני אזכור את זה המשך יום נעים אשר

אז מה אני צריך לענות שמשקולים שונים אני לא אתחבר גם לאתר

ואז תפסידו אותי גם גם כגולש וגם כמנוי בעתיד במידה וארכוש טלוזיה בעתיד (ותכלס הרי ברור שזה יקרה מתי שהוא...) אם לא בא לכם להראות סידרות אז אל תראו כלום אתם לא חייבים וזה בסדר אבל מה שאתם עושים זה סתם להרגיז וליצור אנטי גורף לכל השירותים של החברה רק תשימי לב שאני לא היחיד שמתעצבן מהדרך הזאת שבחרתם בה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
yes.stars סדרות ישראליות
בחר
בחר