איפה לקנות קונדומים

אני כבר בן 22 ואף פעם לא היה לי מין ואפילו לעולם לא קניתי קונדומים. שבוע הבא יכול להיות יגיע הרגע המיוחל ולכן אני צריך לקנות קונדומים ורק רציתי לוודא (לא לצחוק עליי) איך קונים אותם בסופר/ניו פארם. אחרי שאני לוקח אותם מהמדף האם אני צריך ללכת לקופאית או לרוקח? ולגבי מידות, איך אני אוכל לדעת מה מתאים לי (איך אפשר לדעת את זה מהר, כי לא בא לי להיתקע לי המדף שעה)? יש עוד משהו שכדאי לי לדעת ולקחת בחשבון כדי שחווית הקניה הראשונה שלי תהיה מוצלחת ובלי פאדיחות? בבקשה לא לצחוק עליי ותודה מראש.

בלי צחוק

כל הכבוד על החשיבה ועל האחריות!! זה באמת לא צחוק ורציני מאוד. ברגע שבחרת סוג, אתה יכול לקנות בקופה או בבית המרקחת. לבחירתך, איפה שהכי נוח לך. ניתן גם לקנות בפיצוציות ואז זה לעיתים יותר דיסקרטי ופחות מביך. לגבי ההתאמה, יש המון סוגים, לפי אופי השימוש. בסופו של דבר, זה עניין של העדפה ושל ניסוי וטעייה. בשביל ההתחלה בחר את הסוג הרגיל בגודל הממוצע ותראה איך זה מרגיש... כל טוב, איזי מאימן

...

ניתן לקנות קונדומים בכל בית מרקחת\סופר פארם... בעיקרון, רוב הקונדומים מגיעים בגודל סטנדרטי חוץ מקונדומים במידה xl .... תקנה קונדומים "אקסטרא סייפ" לצורך ההתחלה כדיי שהפחד שיקרע הקונדום ייפחת ממך בפעמים הראשונות ותרגיש בטוח יותר. אין מה להרגיש נבוך מקניית קונדומים, זה טבעי בהחלט ותהיה בטוח שהמוכרים נתקלים במספיק אנשים שקונים קונדומים במהלך היום ולכן זה משהו שאינו מוזר בעיניהם. בהצלחה (:

היום ניתן לקנות קונדומים גם באינטרנט אם מישהו רוצה לשמוע על דיסקרטיות. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער
בחר
בחר