אמאל'ה אני לא מפסיקה לשכוח גלולות הצילו פליז!!

תקשיבו בנות, התחלתי לקחת גלולות כולה לפני 3 וחצי חודשים ומאז אין שבוע שאני לא שוכחת אחת לפחות!!! אז יוצא מצב שאני לא יכולה לשכב עם חבר שלי בלי קונדום אפילו שאני עם גלולות!!! אני כבר מתחרפנת לגמרי באלוהים! מה אתם עושות בשביל לא לשכוח???

תעשי תזכורת בנייד

יש כל מיני שיטות

1. לשים פתק בדלת ואז לפני שיוצאים תמיד רואים את הפתק 2. לשים את הטבעת שלך ביד ימין, וכשאת לוקחת גלולה להעביר לצד שמאל 3. כמו שכתבו פה לעשות תזכורת בנייד הבעיה היא שיש את השבוע הפסקה של הגלולות ולפעמים לא זוכרים בדיוק מתי להתחיל את החפיסה החדשה, אז יש את השירות הזה של המזכירונט (תריצי חיפוש בגוגל) ששולח סמסים מתי לקחת כל יום ומתי להתחיל חפישה.

טוב כל הרעיונות חמודים

אבל המזכירונט הזה נראה שווה. מה הם ממש ישלחו לי הודעה כל יום לפלאפון? איך הם לא יפספסו עם השעה? הרי זה חשוב השעה לא? בקיצר נראה לי שירות שווה ביותר נראה לי אני נרשמת. טנקס חברים

תקשיבו בנות, התחלתי לקחת גלולות כולה לפני 3 וחצי חודשים ומאז אין שבוע שאני לא שוכחת אחת לפחות!!! אז יוצא מצב שאני לא יכולה לשכב עם חבר שלי בלי קונדום אפילו שאני עם גלולות!!! אני כבר מתחרפנת לגמרי באלוהים! מה אתם עושות בשביל לא לשכוח???

שכחנית

את מבינה שגלולות זה לא מספיק בכל מקרה, נכון? אם את שוכחת אולי עדיף שתעשו בדיקות איידס ותמשיכו עם הקונדום אין ברירה. חוץ מזה, עצה אישית, שימי תזכורת בפלאפון או שתכתבי במקום שאת רואה כל הזמן, אני כתבתי פתק צהוב על ה מדפסת שלי

תעשי תזכורת בנייד

תזכורת

אני הדפסתי דרך מדפסת מדפסת משולבת את כל התזכורות שלי, מספרי טלפון של המשרד, וכו' לא סומכת על כתיבה ידנית או על ניידים או על הראש שלי...

תזכורת

אני הדפסתי דרך מדפסת מדפסת משולבת את כל התזכורות שלי, מספרי טלפון של המשרד, וכו' לא סומכת על כתיבה ידנית או על ניידים או על הראש שלי...

שכחנית

את מבינה שגלולות זה לא מספיק בכל מקרה, נכון? אם את שוכחת אולי עדיף שתעשו בדיקות איידס ותמשיכו עם הקונדום אין ברירה. חוץ מזה, עצה אישית, שימי תזכורת בפלאפון או שתכתבי במקום שאת רואה כל הזמן, אני כתבתי פתק צהוב על ה מדפסת שלי

זה גם חשוב

www.freedownloadsatellitetv.com satellite tv

www.freedownloadsatellitetv.com satellite tv
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נוער
בחר
בחר