ייעול לעסקים

עסקים שרוצים להתייעל אז כדאי להם להכניס קופות רושמות לעסקים
הקופה מנהלת את מכירות העסק, את המלאי ואת צוות העובדים, תומכת באמצעי תשלום שונים וכמו כן מפיקה דוחות.

אני דווקא מנתגד לדבר הזה

אם כבר ייעול אז עדיף סליקת אשראי באינטרנט

הרבה יותר זול, הרבה יותר נוח ויותר נגיש, לא חייב שהלקוח יהיה בזמן העיסקה

אם כבר הזכרת ייעול לעסקים- שירותי ענן ופתרונות ענן ייעלו את העסק ויהפכו אותו לפרודוקטיבי ומאובטח. 2020- אל תישארו מאחור

הי חברה!
תודה רבה על ההמלצות. עוד שיטת ייעול לעסק שיכולה לעזור מאוד להתמודד עם שירות לקוחות וכמות גדולה של שיחות נכנסות ויוצאות היא מרכזיית IP איכותית. המרכזיה מאפשרת לכם לנהל את השיח עם הלקוחות בצורה פוטנציאלית ומסודרת, להחזיק שיחות, להעביר, לנתב בצורה נוחה ועוד, והכל במחיר נוח ובשיטה שקל ללמוד אותה. הפרטים בלינק למעוניינים.

לו אחי כדי שהקופות יתחילו לרשום צריך תימחור חכם מהניסיון שלי הכל התחיל וניגמר בה תמחור נכון תראו אני לו בא למכור פה אבל אני כן רוצה לעזור לכם . יש לי בישבילכם אכלה מוצר  מדריך התמחור המלא של אדם טל אחד האנשים האהובים עליי בתחום אומנם המדריך בכמה שקלים אבל שווה את זה 100%   אם בא לכך הנה הקישור תרגיש בנוח לו בלחץ אכלה יום :)     http://go.scrm.co/aff_c?offer_id=11&aff_id=15405

אגב אם זה לו עובד פשוט תעסו העתק הדבק 

דרושים עובדים לעבודה מהבית בקלדנות וכתיבה, לפרטים שלחו הודעה בוואצפ 052-6540924 aptilworks2020@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר