הלוואות חברתיות p2p

אתר weSocial הינו למעשה פלטפורמה שנועדה לתחזק הלוואות חברתיות p2p. הלוואות ייחודיות אלו מתבססות על כלכלה שיתופית, כלומר, נועדו לחבר בין אדם שיש ברשותו סכום כסם להשקעה, עם אדם אשר מחפש אחר מימון. המעבר לעולם בדיגיטלי אפשר את פיתוחן של טכנולוגיות מתקדמות בצורת פלטפורמות יעילות, נוחות ובטוחות אשר מאפשרות לאנשים, ארגונים ויזמים שונים ליהנות מהלוואות איכותיות אשר יעזרו לפיתוחם של פרויקטים חברתיים שונים.

 

מהן הלוואות חברתיות p2p?

הלוואת חברתיות p2p, הינם הלוואות עמית לעמית- peer to peer. הן למעשה מהוות שיטת הלוואה אשר מעניקה מתן וקבלה של הלוואות בין אנשים שונים, מאזורים מגוונים, זאת באמצעות מערכת תיווך אשראי. הופעתן של הלוואות אלו, לצד הפופולריות ההולכת וגוברת שלהן, מדיחה אט אט את המונופול של חברות האשראי והבנקים על מתן ההלוואות.

כאן למעשה טמון אחד היתרונות המשמעותיים של הלוואות אלו. הן הביטוי המושלם של כלכלה שיתופית אשר מהווה מעין מערכת חברתית – כלכלית שמתבססת על שיתוף קהילתי של משאבים. מערכת זו כיום פועלת בעזרתה של פלטפורמה מתקדמת ונוחה למשתמש, אשר מתבססת על הקהילה ולא על המשאבים. בכך למעשה מתמקדת באמון הציבור ובשירות אותו יכולה לספק לרווחת הקהילה כולה.

כיום, לאחר שמודל פעילות זה הוכיח את עצמו בעולם כולו, קמו גם בישראל מספר פלטפורמות אשר עוסקות בתחום הלוואת חברתיות p2p, לרבות אתרנו. כך שכעת גם אתם יכולים לבחור להשקיע בצורה יעילה וחברתית את הכסף שלכם או ליהנות מהמימון לו אתם זקוקים. 

ההלוואה המשתלמת ביותר

אתר weSocial מעניק כעת גם לכם את ההזדמנות ליהנות מההלוואה לה אתם זקוקים או לאפשר לכם להשקיע את הכסף שלכם במקום הנכון. זאת הודות למערכת רב שכבתית אשר נקראת  DirectMatch, ומאפשר למשקיע לבחור מספר לווים.

רוצים לקבל פרטים נוספים אודות הלוואות חברתיות? השאירו פרטי התקשרות באתר ונציג מהצוות המקצועי שלנו ישמח לחזור אליכם ולספק את המענה המקצועי והתכליתי ביותר בעבור כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי