מערכת חכמה לשמירת קשר עם הלקוחות

רבים מבעלי העסקים, לא מצליחים להחזיק את הלקוחות שלהם אצלם. המחסום המרכזי הוא כמובן, שהם פשוט שוכחים את העסק שלכם או שהם לא מכירים את כל השירותים או המוצרים שאתם מוכרים. חברת smsclick פיתחה מערכת חכמה לשמירת קשר עם הלקוחות באמצעות מערכת ניהול לקוחות ושליחת סמסים אוטומטיים המוגדרים מראש ע"י בעל העסק. במערכת ניתן לבחור לאיזו קטוגריה לשייך כל לקוח וניתן להגדיר כל כמה זמן הלקוח יקבל שוב סמס המזכיר על העסק ע"י שליחת סמס שבו מוצע מבצע חדש בעסק או הנחה מסוימת שתינתן ללקוחות. היתרון של מערכת כזו היא עצומה, בטח בעידן שלנו שהתחרות היא כ"כ גדולה וכל לקוח חשוב. בנוסף, ניתן לנהל את יומן העסק במערכת והכל בממשק קל ונוח ולא מסובך. 

הקונספט של חברת smsclick, היא שאתם רוכשים את התוכנה, ולא משלמים "דמי שכירות" או שנקרא "תופסים אתכם בביצים". פשוט משלמים פעם אחת עבור רכישת התוכנה, וזוכים לקחת את העסק כמה צעדים קדימה ולהגדיל את ההכנסות במאות אחוזים. 

החברה גם מעניקה תמיכה, ייעוץ והדרכה חינם בכל עת לכל לקוחותיה. בקיצור, אם אתם חושבים שהגיע הזמן לשמור על קשר עם הלקוחות, להגדיל את המכירות ולחסוך אלפי שקלים בחודש על פרסום מיותר - המערכת של smsclick  היא הפתרון הטוב ביותר בשבילכם.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי