איך לבחור אינסטלטור לאיתור נזילות?

אף פעם אי אפשר יהיה להיות מוכן לנזילה מהשירותים או מהברז במטבח. ההתחלה תמיד נראית קצת אחרת. עברנו לדירה חדשה או שהחלפנו את הכלים הסניטרים במקלחות ובשירותים והשמחה ממלאת את ליבנו ואז זה מתחיל. טפטוף קטן מהצד, שלאט לאט מתגבר והופך לנזילה של ממש. המים ממלאים כל חלקה יבשה שקיימת על הרצפה ואתם עומדים עם ידיים למעלה ובחוסר אונים מוחלט. האינסטינקט הראשוני שלכם אומר שצריך להזמין אינסטלטור בדחיפות כדי לאתר את הנזילה, אבל מצד שני, אתם רוצים לנסות לתקן את זה בעצמכם ובינתיים הזמן עובר ועובר והמים נערמים להם. אז מה לעשות?!?!

ובכן, קודם כל, נכון שחוכמת הבדיעבד היא החוכמה המציקה מכולן, אבל היא מתקיימת גם כאן. חשוב להכין את הכל מבעוד מועד, כדי להיות מוכנים ברגע הקריטי. ישנם מספר דברים שצריך לעשות לפני- קודם כל, חשוב להפנים שאינסטלטור הוא בעל מקצוע שמשתמשים בשירותיו בשעות חירום וזו הסיבה להתייחס אליו גם כך. צריך לשריין מספר טלפון בזיכרון של הטלפון, לכל מקרה שלא יגיע. צריך לבחור אך ורק אחד שעליו אתם יכולים לסמוך וישנן לא מעט דרכים להשיג את זה- לקרוא תגובות ברחבי הרשת, לעיין בדף הפייסבוק של אותו בעל עסק, לעיין באינדקסים שונים שיש לבעלי מקצוע, לשאול חברים וכו’. אל תבחלו באף אמצעי ואל תתביישו לשאול. בסופו של דבר, אתם בטוח לא רוצים להיתקע עם בעל מקצוע לא אמין ולא שירותי שיוסיף לכם עוד לחץ, על הלחץ שגם ככה קיים אצלכם כרגע.

אחרי שמצאתם אחד שפחות או יותר עונה על הדרישות שלכם, תעברו לשלבים הבאים. תשאלו אותו האם הוא זמין ברמה המיידית ותוך כמה זמן הוא יכול להגיע. תבדקו כמה זמן יארך התיקון, לפי הערכתו ותרשמו את הפרטים האלו בצד. תדאגו שיש לו את הכלים הדרושים, חדישים ומקצועיים, שיעזרו לו לטפל בכל בעיה שלא תצוץ לה פתאום. רק בסופו של דבר, תשאלו אותו על המחיר וגם תסבירו לו שאתם עורכים סקר שוק ועדיין מתלבטים במי לבחור.

טיפ זה נכתב והוגש אליכם ע"י ערן הלפרין מ-מיסטר אינסטלטור. אשמח אם תיכנסו לאתר mrplumber.co.il ותתנו פידבק בתגובה.

תודה רבה

להזמנת אינסטלטור בבאר שבע הכנסו לאתר מיסטר אינסטלטור

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי