מה עושים כאשר נשבר המפתח במנעול?


כאשר אנו ממהרים בבוקר לצאת לעבודה או כשאנו מותשים ורק רוצים להיכנס הביתה, לעשות מקלחת ולנוח, אנו עלולים להיות פזיזים ואולי חסרי סבלנות וכתוצאה מכך לשבור בטעות את המפתח במנעול. כאשר שוברים מפתח בתוך מנעול, ניתן לנסות ולפתוח בכוחות עצמינו באמצעות שיטות ופטנטים אך על מנת למזער את הנזק שכבר נגרם, מומלץ להתקשר אל פורץ מנעולים אשר יידע כיצד לפתור את הבעיה באופן הטוב והמהיר ביותר.

 

פתרון הבעיה באופן עצמאי

 

אנשים רבים אשר מנסים לחסוך בהוצאה של הזמנת מנעולן שיפרוץ את המנעול לאחר שנשבר בו מפתח, בוחרים לנסות ולשלוף את המפתח השבור בכוחות עצמם. אין ספק, שישנם מקרים בהם, אנשים אלה ינסו ואכן יצליחו אך ברוב המקרים, ניסיונות חילוץ המפתח ייגרמו לנזק נוסף ואף עלולים לגרום לכך שכאשר יזמינו מנעולן לפתרון הבעיה, הוא ייאלץ להחליף צילינדר. ניסיון לבצע שליפת מפתח בכוחות עצמכם עלולה ליצור לחץ רב על המנעול ובכך לגרום לנזק בלתי הפיך למנגנון הנעילה. במצב כזה, גם כאשר תבינו כי אינכם מצליחים לבצע את התיקון ותזמינו פורץ מנעולים, כל שיישאר לו לעשות הוא להחליף את המנעול כולו.

 

תיקון מנעול עם מפתח שבור

ישנם מקרים בהם המפתח נתקע בתוך המנעול והזמנת מנעולן אשר ישלוף את המפתח היא תמיד הפתרון העדיף. מנעולן מקצועי יידע לבדוק ולאבחן האם ניתן לשלוף את המפתח או שהמפתח התקוע מחייב החלפת צילינדר. פריצת מנעולים היא אינה פעולה פשוטה ומעבר למיומנות ושליטה בתחום, מנעולן מחזיק בציוד המתאים לפריצת המנעול או להחלפת צילינדר. כמובן שבמקרה ומדובר במקרה בו יש צורך להחליף את הצילינדר, עלות התיקון תהיה גבוהה יותר ולכן חשוב לוודא כי איש המקצוע אותו הזמנתם יהיה הגון ורק במקרה בו באמת לא ניתן לשלוף את המפתח ייפנה לפתרון של החלפת הצילינדר.

כיום ישנן לא מעט חברות הפועלות 24 שעות, 7 ימים בשבוע המציעות שירות של תיקון מנעולים, שליפת מפתח שנשבר מתוך המנעול, החלפת מנעולים ושכפול מפתחות. הכינו את עצמכם מראש וודאו כי יש בידיכם טלפון של מנעולן מקצועי ומיומן עליו קיבלתם המלצות מחברים ומשפחה אשר אליו תוכלו להתקשר בכל עת ועליו תוכלו לסמוך שיעזור לכם במקרה ונתקעתם מחוץ לבית או מחוץ לרכב.

 

לפרטים נוספים הכנסו ל- clicklocksmith.co.il

להזמנת שירות מנעולן בבאר שבע היכנסו לאתר קליק מנעולנים

אם נקלעתם למצב שבו תצטרכו מנעולן בבאר שבע, אל תהססו! ישנם לא מעט מצבים מפתיעים ולכם יש את כל הסיבות להישאר רגועים.

האחריות הגדולה של מנעולן כזה חייבת להיות מגובה גם בשירות מעולה, כמובן, מבלי לגרום לנזק בלתי הפיך למנעול הבית או הרכב, ולכן גם הניסיון והידע המקצועי של אותו מנעולן קובעים את מידת הביקוש לשירותיו. יש לזכור כי מנעולנים בכל מקום בארץ עובדים לפי קרבה למקום הבעיה ולכן אם אתם נתקעים בלי מפתח לרכב או יכולת להיכנס הביתה באזור הדרום תמיד עדיף להזמין מנעולן בבאר שבע שיהיה מהיר מכל מנעולן אחר באזור.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר