חברות קידום אתרים - מה הן מסתירות מכם ? סרטון קצר!

כדי להיות רווחיות וכלכליות, הצליחו ליצור חברות קידום אתרים באינטרנט שני מיתוסים חזקים שפשוט אינם נכונים במרבית המקרים.

בסרטון הקצר נחשוף את המיתוסים האלה, ונגלה כיצד ניתן כבר תוך שבוע-שבועיים להגיע למקומות ריאליים גבוהים בתוצאות החיפוש בגוגל, המבטיחות קבלת לידים ופניות נכנסות רבות של לקוחות מתעניינים שרוצים לרכוש מעסקים! הכל בסרטון הקצר!

הלוואי זה היה כזה קל

אל תתעסק בדברים שאתה לא מבין

זה כמו מוסך למשאיות - מוסך רגיל לא יבין זאת

בניית חדרי קירור זה תהליך מורכב שצריך להיעשות על ידי מקצוענים! 

אל תתפשרו ולכו רק למקצוענים

משאבות ביוב עושים רק אצל משאבות רז פתרונות מים מתקדמים לפרטים היכנסו לקישור המצורף

יאיר אני עוקב אחריך ברשת די הרבה זמן ולפני שראיתי את הסרטון חשבתי שאתה מקצוען בתחום שלנו.

למה לבלבל אנשים ולהבטיח להם שיגיעו לגן עדן תוך שבוע?

מקדם אתרים לא מתחרה מול גוגל, אלה מול המתחרים של הלקוח. לא ניתן תוך שבועיים לקדם אתר בביטויים אשר משתלמים לעסק כאשר המתחרים שלו משקיעים משאבים בקידום לאורך מספר שנים. זה אפשרי רק בשיטות לא חוקיות שבמהרה יביאו להורדת האתר מתוצאות החיפוש לתקופה מאוד ממושכת.

כמובן אני יכול לקדם את האתר שלי על ביטוי "שיווק אינטגרלי אשר עושים קידום אתרים תוך שבועיים ונמצאים באזור תעשייה פתח תקווה". אבל השאלה כמה אנשים יחפשו את הביטוי. לפי הערכתי אולי רק המזכירה שלי.

אז שלא יהיה בילבול: כשמציעים לכם קידום אורגני בגוגל תוך שבוע/חודש-זה שקר. אם מצליחים לקדם ביטוי כלשהו בתקופה קצרה תבדקו האם נפח החיפוש שלו עולה על 10 אנשים בחודש.

אתה מוזמן לשלוח לי את המייל שלך ואשלח לך רשימה ארוכה של אתרים שקידמתי עם מונחים הכי כלכליים עבורם, ועם מאות חיפושים חודשיים עבורם. אגלה לך עוד סוד קטן: האתרים שקידמתי לפני 5 שנים ויותר-עדיין במקומות ראשונים בדך הראשון בגוגל..ושוב: אני מוכן לשלוח רשימה להוכיח זאת.

יאיר אבני.

חבל שבחרת לזלזל ולא להגיב עניינית.אני מוכן לשלוח אליך רשימה באקסל של מונחים שיש להם מאות חיפושים ושנמצאים שנים רבות בדף הראשון ללא שום קידום למעט BOOST חד-פעמי שעשיתי להם.

יאיר אבני

http://www.box87.co.il/he/%D7%A7%D7%99%D7%93%D7%95%D7%9D-%D7%90%D7%AA%D7%A8%D7%99%D7%9D.html

יאיר אני עוקב אחריך ברשת די הרבה זמן ולפני שראיתי את הסרטון חשבתי שאתה מקצוען בתחום שלנו.

למה לבלבל אנשים ולהבטיח להם שיגיעו לגן עדן תוך שבוע?

מקדם אתרים לא מתחרה מול גוגל, אלה מול המתחרים של הלקוח. לא ניתן תוך שבועיים לקדם אתר בביטויים אשר משתלמים לעסק כאשר המתחרים שלו משקיעים משאבים בקידום לאורך מספר שנים. זה אפשרי רק בשיטות לא חוקיות שבמהרה יביאו להורדת האתר מתוצאות החיפוש לתקופה מאוד ממושכת.

כמובן אני יכול לקדם את האתר שלי על ביטוי "שיווק אינטגרלי אשר עושים קידום אתרים תוך שבועיים ונמצאים באזור תעשייה פתח תקווה". אבל השאלה כמה אנשים יחפשו את הביטוי. לפי הערכתי אולי רק המזכירה שלי.

אז שלא יהיה בילבול: כשמציעים לכם קידום אורגני בגוגל תוך שבוע/חודש-זה שקר. אם מצליחים לקדם ביטוי כלשהו בתקופה קצרה תבדקו האם נפח החיפוש שלו עולה על 10 אנשים בחודש.

היי, מצטער שרק עכשיו ראיתי תגובתך....

אתה מוזמן (וכל אחד אחר בפורום) לשלוח אליי את האימייל שלך ואשלח לך רשימה ארוכה של עסקים ואתרים שקידמתי אותם לפני 5 שנים במונחים עם מס' חיפושים רב ושהם המונחים הכלכליים והרווחיים ביותר עבורם, ועדיין הם בתוצאות הראשונות בגוגל. אתה יכול למשל לכתוב "טלמיטינג" או "טלמיטינג לעסקים" או "המלצות טלמיטינג" ולראות את האתר שלי. ברוך השם איני מתפרנס מ-SEO (: כך שאני יכול "להגיד את האמת". בהערת הסתייגות: אם המונח הוא מונח ראשי-אכן יש צורך בעבודה רבה וסיזיפית כדי להגיע לדף הראשון-אבל אם שמת לב בוידאו: לא דיברתי על מצב זה מראש!!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר