רכישת קטנועים לפיצריה

היי,

אני בתהליכים של פתיחת פיצריה באזור המרכז. אני מעוניין לקנות 2-3 קטנועים בתור התחלה כמובן לצורך של שליחויות (נסיעות עירוניות בלבד). אני תוהה אם עדיף לי לקנות קטנועים חדשים לגמרי או לחסוך ולקנות משומשים.

יש לכם המלצות? אני מחפש משהו איכותי ולא יקר מדי..

תודה!

ממליץ לך לא לקנות 

תשתמש בחברה שיכולה להשכיר לך כמה קטנועים 

תעמוד על הרגליים במשך חצי שנה שנה 

ואז תחשוב על האפשרות לקנות 

בנתיים קח יועץ שילווה אותך חובה !!

רמי טוטאי 

בנקאי לשעבר ויועץ לעסקים 

0544210455

אני תמיד ממליץ לקנות חדשים. קראתי לא מזמן שדיאלים זכו במכרז של פיצה האט. לא מבין כ"כ בקטנועים עצמם, אבל הבנתי שתנאי המימון ממש טובים. 36 ללא ריבית ושנתיים אחריות. אני חושב שזה נוח במיוחד כשפותחים עסק חדש.

זה באמת נשמע מפתה ואתה לא הראשון שממליץ עליהם.. אברר איתם לגבי האופציות. תודה רבה!!

היי,

אני בתהליכים של פתיחת פיצריה באזור המרכז. אני מעוניין לקנות 2-3 קטנועים בתור התחלה כמובן לצורך של שליחויות (נסיעות עירוניות בלבד). אני תוהה אם עדיף לי לקנות קטנועים חדשים לגמרי או לחסוך ולקנות משומשים.

יש לכם המלצות? אני מחפש משהו איכותי ולא יקר מדי..

תודה!

אני חושב שאם זה העסק הראשון עדיף לחפש חברה שתעשה לך סוג של ליסינג כדי שתוכל לראות שזהעסק רץ כמצופה.

אם בכל זאת אתה מחפש לקנות קטנועים חדשים או יד שנייה, תתמקד בכלים קטנים של 125 סמ"ק, אין צורך ליותר מזה..

פיצרייה נדרשת להגיש רישיון עסק, חשוב לבדוק האם התכנון עונה לדרישות הרשות המקומית.

אי הוצעה רישיון למקום עלול להעמיד את הבעלים לדין, ואף לסגירת המקום ע"י הרשות, יש להתייעץ מול יועץ.

אתה מוזמן לפנות למשרדנו, מומחים בתחום הרישוי עסקים לתחום המזון, ניתן לך מענה מהיר ומקצועי.

נ.ב

לגבי הקטנועים אני חושב שמוטי אכן צודק, בתור התחלה שווה לעשות לייסניג אשר כולל ביטוח (מה שבד"כ עולה יותר)

בעל משרד אדריכלים "קלוד אדריכלות ועיצוב פנים" אשר מתמחה בין היתר בעיצוב משרדים, רישוי עסקים לכל סוגי העסקים.

רישיון יצרן, חוות דעת מקדמיות, תוספות והיתרי בניה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר