האם כדאי ומומלץ לפרסם בגוגל בתשלום?

לפירסום באינטרנט בגוגל אדוורד עסק כמו שלי-  אני מתכוון בנושאי מנעולנים בירושלים 

כתובת האתר שלי אתם יכולים ללחוץ על המילה הנ"ל או להיכנס בקישור ישיר:

www.migun-il.com

ידידי

לדעתי-גוגל זה המקום בכדי לפרסם סוג עסק כמו שלך.

למעלה מ-1000 לקוחות פוטנציאלים בחודש מקליקים על הסיווג מנעולן בירושלים.

העניין הוא שהמחיר לפעימה יקר הוא עומד על 17 שח

עדיף שתתיעץ עם יועץ עסקי בכדי שיעזור לך לקדם את השיווק שלך-או תפנה למקדם אתים.

שיהיה בהצלחה

www.doronamit.co.il

דורון עמית

יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

חבר יקר, הפרסום בגוגל הוא לא פחות חשוב מאשר עבודה של חברת מיתוג. תחשוב כמה עיניים רואות את המודעות שלך.

חברי

פרסום בגוגל הוא דבר מחוייב המציאות.

מצא לך מקדם אתרים רק בפרסום ממומן PPC

עוד עצה...נסה פרסום בדפי זהב...והכי חשוב דאג שהפרסום יכלול גם את ערוצי הסמארטפון

בטוח שעזרתי

דורון עמית ייעוץ עסקי 

דורון עמית

יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

פרסום בגוגל adwords מתאים לכל עסק ולו בשל היכולת להמשיך ולהציג מודעות ללקוחות שביקרו באתר שלך ולא יצרו עימך קשר.
מדובר בכ 97% מהמבקרים באתר ממוצע. תקרא בגוגל על שיווק מחדש או remarketing .

מעבר לכך פרסום בגוגל adwords לא מתאים לכל עסק כי הדבר תלוי בתחרות של המפרסמים על מילות החיפוש שאתה רוצה לרכוש ובמחיר שאתה מוכן  \ כדאי לך לשלם עבור המרה.

יואב קררי
פתרונות מעשיים
ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים.

אתר: http://www.pitron10.com
מייל: yoav@pitron10.com

כדאי לפרסם בגוגל אדוורדס אבל במקביל כדאי לעשות ניסויים באתר כדי לראות מה מביא יותר לקוחות.

חשוב גם לוודא שהאתר מותאם ונראה טוב בסלולרי כי חלק מהלקוחות נתקעו מחוץ לבית ומחפשים מנעולן דרך הסמארטפון.

"אנחנו לא מפסיקים לשחק כי התבגרנו, אנחנו מתבגרים כי הפסקנו לשחק"

שלום

כל פרסום הוא מבורך

מניסיון אישי כבעל אתר היכרויות לשעבר לא כדאי מאחר ככל שאתה מקציב יותר כסף אתר מקודם יותר השאלה לאחר שהקליקו על המודעה שלך וניכנסו לאתר שלך כמה מתוכם בצעו רכישה במילים אחרות השעקתה המון כסף ביחס לכמות הלקוחות שביצעו רכישה האם הרווחים שלך באותו זמן פרסום בגוגל היו גבוהים וכיסו את ההוצאה בפרסום בגוגל אדוורד.

דרושים/ות לעבודה קלה ורווחית.

ההרזיה מתחילה בראש.

המדריך למציאת בת זוג.

הפסקת עישון בשיטה קלה.

012-409-00-72-01-27

שיחה בינ"ל בעלות של 9.9 ₪ בלבד

בהחלט שווה לנסות. היום האינטרנט מהווה ערוץ שיווקי מצוין לעסקים מסוימים.

מנהל אתר: עורך דין מסחרי בראשון לציון עמית ורד

בהחלט שווה לנסות. היום האינטרנט מהווה ערוץ שיווקי מצוין לעסקים מסוימים.

מנהל אתר: עורך דין מסחרי בראשון לציון עמית ורד

אני מאוד מרוצה מהפרסום המימוני בגוגל אדוורדס אך יחד עם זאת חשוב לא לזנוח  גם  את הקידום האורגני .

ראוי לציין שחלק ניכר מהגולשים מדלגים בתוצאות החיפוש על המודעות המימוניות  מאחר והם רואים בהם מודעות לא טבעיות ופחות רלוונטיות למטרת החיפוש שלהם. האדיליה היא שבעל עסק יופיע בתוצאות חיפוש בדף הראשון הן בתוצאה האורנית והן במימונית.

ניר טולדנו משרד עורך דין בפתח תקווה המתמחה במקרקעין, עריכת הסכמי ממון וצוואות וכן  מספק, בין היתר גם את כל שרותי הנוטריון בפתח תקווה  

אני חושבת שפרסום בגוגל בהחלט יכול להתאים לך , אך בנוסף לזה אני חושבת לעסק כמו שלך יכול לקבל מענה במויין מפרסום בעיתונות, במידה ויש לך תקציב תוכל לפרסם את העסק שלך במקומונים בירושלים כמו ידיעות ירושלים http://goo.gl/HuPCzp

ובמידה וזה יקד לך מידי יש הרבה לוחות של בעלי מקצוע ששם אתה שם פרסום מודעה יחסית קטנה אך בולטת ובכך נחשף לכמות לקוחות גדולה יותר וכל זה בעליות נמוכות יחיסית - יש באתר זה מחירון של ידיעות אחרונות כדי שתקבל סדר גודל של מחירי הפרסום בידיעות אחרונות http://goo.gl/oQEVsM

בהצלחה 

ברצוני להפתיע את כל מי ששוקל קידום ברשתות חברתיות או בגוגל.

כחלק מפרויקט הכנה להרמת אתר, פניתי לחברות קידום, את אלו בחרתי מכתבה על 10 החברות המובילות של 2010 בתחום.

יחזרו אלי 4 חברות, ויצרתי קשר עם החמישית דרך מכרה שהמליצה.

4 הראשונים ידעו להגיד לי כמה יעלה הקדום אך לא ידעו להגיד כמה אנשים יעברו אל האתר מתוך המודעות שהם יכניו על חשבוני.

כלומר לא היה ניתן לדעת כמה אפקטיבי הפרסום או מהלך הקדום יהיה.

מדובר בחברות שהוכרזו כמובילות בתחום קידום אתרים, וקידום באינטרנט!!!

פניתי אל החמישית, וזו הסכימה לספק לי הפניה למדריך מילות המפתח הרלבנטי כדי שאוכל להתרשם מהפוטנציאל.

התברר גם שהיא ידעה להגיד כמה כניסות בערך יהיו לאתר המתוכנן לכל 1500 ש"ח שנשלם לה.

מכר מאיזור הצפון מחזיק אתר בענף הדפו ומשלם כחמשת אלפים ש"ח עלות קידום עבור 4 מילות מפתח כל חודש.

סה"כ מכירותיו 20,000 ש"ח. הוא לא יודע להגיד איזה כום מתוך הנ"ל מביא הקידום, אך ההשפעה כל כך משמעותית לדעתו

עד שהוא משלם את הסכום ברצון.

אני גם מדגיש כמו קודמי, שאין ספק שצורת קידום זו תלויה מאד גם בענף ובהיקף התחרות בו.

קראתי את ההמלצות והתגובות שקדמו לזו שלי- והמסקנה שלי היא שרק מעטים באמת יכולים להצביע על אפקט ממשי של הקידום.

אגב עוV"ד שממליץ בעד, יודע שיחס עלות הקליק ליחידת עבודה שלו המינימלית טוב למדי (שעת עבודה שלו כנראה 600 ש"ח ואולי אף יותר. כך שאם קליק מביא רק שעת ייעוץ עדיין זה משתלם מאד.

בדוק מה יחס זה להזמנה המינימלית של לקוח שפונה אליך, וכמה מהם יעשו סקר שוק בלבד בפניה ורק א"כ יחליטו על הזמנה דווקא אצלך.

בהצלחה

שוקי

יועץ משפחתי וארגוני

wjclass@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר