ייעוץ עסקי לפתיחת עסק בתחום המזון...

שלום, אני מעוניין לפתוח עסק של מכירת קובות ביתיות.

אני מבקש ייעוץ עסקי איך להשיג לקוחות, לפתח את המכירה ומה בערך הסכומים שאני צריך כדי לפתוח ולקדם את העסק.

תודה לעוזרים!

בוקר טוב

כל תשובה שתקבל פה לא תהיה מקצועית מכיוון שאתה מבקש תשובות שניתן לקבלן רק לאחר מחקר על העסק ע"י חברת ייעוץ עסקי מקצועית. אם אין באפשרותך לשכור חברת ייעוץ עסקי אז מומלץ לקרוא מאמרים ברשת וכן אתרים רלוונטיים בתחום. לדעתי בפורומים לא תוכל לקבל תשובה טובה ומקצועית

שלום

כל נושא עסקי המזון הם עסקים טעוני רישוי עסק 

בהתאם לחוק רישוי עסקים. לכן על מנת שתדע 

מה הדרישות מחלקת רישוי עסקים העיריה היא מקום

שבו עליך להתחיל את התהליך.

היי,

כדי לפתוח עסק בתחום המזון, בדומה לפתיחת עסק בכל תחום, לרבות תחום המתנות, למשל, חשוב להיעזר ביועצים מומחים כדי לקבל את כל הכלים המתאימים כדי לעשות זאת באופן הנכון ביותר. בין אם מדובר בעסק קטן (כמו במקרה שלך), או אולי עסק גדול יותר, הצעדים הראשונים הם אולי החשובים ביותר. ולכן, פנייה אל יועץ מומחה היא הדרך הטובה ביותר! בהצלחה!

בוקר טוב

כל תשובה שתקבל פה לא תהיה מקצועית מכיוון שאתה מבקש תשובות שניתן לקבלן רק לאחר מחקר על העסק ע"י חברת ייעוץ עסקי מקצועית. אם אין באפשרותך לשכור חברת ייעוץ עסקי אז מומלץ לקרוא מאמרים ברשת וכן אתרים רלוונטיים בתחום. לדעתי בפורומים לא תוכל לקבל תשובה טובה ומקצועית

אני מסכים שצריך לעשות מחקר אבל לפעמים חיפוש נבון בפורומים גם עשוי להניב תוצאות,

בכל מקרה הייתי ממליץ לקרוא כתבות טובות שנעשו בנושא של רשתות מזון כדי לדעת באמת במה כרוך הדבר ולא סתם לנסות לנחש איזו תשובה היא הטובה ביותר, למרות שהרבה דברים יראו הגיוניים בהתחלה, אחרי קצת ניסיון אתה תצליח כבר לזהות מה הגיוני וחכם ומה סתם תשובה שלא יכולה להועיל, בכל מקרה תמיד אתה יכול להתקשר ולקבוע פגישה ייעוץ עם סוכן של ייעוץ עסקי, אם אני לא טועה יש גם את מת"י או מט"י שהם עוזרים המון לעסקים מתחילים, וכבוד על היוזמה.

הייתי עוזר לך בעצמי אך אני עורך בנושא של פירוקי חברה וכדומה :)

שיהיה בהצלחה.

סתם הערה כללית,

עסקי המזון ולמרות שהם נראים פשוטים, זמינים וקלים לניהול - דורשים הבנה מעמיקה של השוק, קהל הלקוחות, ההשקעה הנדרשת וסיכויי ההצלחה אל מול שוק משתנה וגורמים בלתי תלויים כמו מלחה, מיתון וכו'.

בפרט, שמדינת ישראל סובלת מאירועים לאומיים כמלחמות, פיגועים, בחירות, ימי צום ואבל וכו' שמשפיעים מהותית על השוק וזאת ללא תלות בתוכנית העסקית הכי מוצלחת שתוצג.

שים לב שאחוזי הכשלון בתחום גבוהים ביותר ומומלץ לבחון, ראשית - האם אכן אתה מסוגל לספוג כשלון ולאו דווקא לחיות עם ההצלחה.

---------------------------------------------------

ייעוץ עסקי דני סויסה | מנהל בכיר בתעשייה ובמגזר הציבורי

פתיחת עסק בכל תחום שהוא ועל אחת כמה וכמה בתחום המזון שהוא מאוד תחרותי. תהיה מעשה לא רציני ללא כתיבת תוכנית עסקית

תוכנית עסקית תתן לך תמונה על המתחרים שלך ועל מה אתה צריך לעשות על מנת לפתוח את העסק - לפי שלבים. א

כדי לפתוח עסק בתחום המזון כדאי להיעזר ביועץ עסקי שמנוסה בליווי עסקים בתחום שיסייע בכל הקשור לבניית תכנית עסקית, אפשרויות מימון לעסק וכו'. חוץ מזה, לכל עסק אני ממליצה להירשם לשירותי לשבת המסחר תל אביב והמרכז שמציעה כל מיני שירותיים מקצועיים לבעלי עסקים קטנים ובינוניים. אני רשומה שם וחשופה להרבה מידע מקצועי, הזדמנויות עסקיות והצעות מכרזים בכל מיני תחום. יש באתר שלהם גם מכרזים ממשלתיים בענף המזון שאולי תוכל להגיש אליהם מועמדות לאחר פתיחת העסק (צירפתי קישור למכרזים שלהם). 

אני רואה שקיבלתה את כול התשובות האפשרויות

דורון עמית

www.doronamit.co.il

דורון עמית

יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

יש להתייעץ עם מומחה מתחום רישוי עסקים

שלום

ראשית הרצון לפתוח עסק ולהתפתח הוא השלב הראשון להצלחה!

עכישו צריך להזהר כדי לא להכנס לסטסטיקה של עסקים שלא הצליחו

אתה רוצה לפתוח עסק של קובות.

עליך לבדוק ראשית האם הקובות שלך טעימות!

אני ממליץ לך לעשות מבחן טעימה עיוור ובלתי תלוי כלומר לא עם בני משפחה וחברים אלה

אנשים שאתה לא מכיר.

עדיף לתת שני סוגים לטעימה גם שלך וגם של אחד המתחרים (יכול להיות קנוי או מאחד המקומות שכבר מוכרים קובה)

לאחר מיכן יש להמשיך לשלבים הבאים

בהצלחה.

-------------------------------------------------------------------

יוסי ברק יועץ מומחה בתעשיית המזון

www.barak4comp.co.il 

כשפותחים עסק ביתי, ולא משנה באיזה תחום מדובר, חשוב גם להתייחס אל העובדים הנוספים (וגם אם ישנם שניים או שלושה בלבד). כדאי לפנק אותם במתנת חג או מתנה מיוחדת מעת לעת ולעשות זאת בעזרת מוצרים המתאימים במיוחד לשם כך. ישנן היום לא מעט חברות המציעות מגוון של מתנות לעובדים ולאחרים, מתנות בשלל של סגנונות ומחירים.

עד עיצובים

שלום , 

קיבלת פה הרבה עצות נבונות ונכונות, עילך להבין כי על מנת באמת לפתוח עסק (בלי ניסיון קודם בכך) מצריך הרבה שעות וכוח אדם לביצוע של סקר שוק, בנית התכנית העסקית שלך והתמודדות מול הבנקים.

אז בכל זה ועוד נשמח לעזור לך עם כל השאלות שלך , אם זה דרך פגישה או צ'אט בפייסבוק.

בהצלחה.

ערן רגב 

http://www.growth-engines.com/

ערן רגב

כלכלן ראשי

מוסמך במימון (MBA)

www.growth-engines.com

כיום, מורכב לקבל רישיון עסק, לעבודה מהבית, אלה בתנאים חריגים.

פותחים עסק חדש?

רוצה לברר האם אתה זקוק לרישיון עסק, פנה אל המומחים ברישוי עסקים.

בהצלחה,

בעל משרד אדריכלים "קלוד אדריכלות ועיצוב פנים" אשר מתמחה בין היתר בעיצוב משרדים, רישוי עסקים לכל סוגי העסקים.

רישיון יצרן, חוות דעת מקדמיות, תוספות והיתרי בניה.

שלום לכולם,

אני ראיתי שנפתחה זכיינות למכירה לרשת של ג'וני קריספי

ממליץ למי שמעוניין להכנס לאתר ולברר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר