אני מעוניין להשקיע במיזם

אני מעוניין להשקיע סכום כסף גדול לפתיחת עסק או כל מיזם שיראה לי רווחי מי שמעוניין שישאיר לי פרטים

ככל שהצעתך רצינית

הואל להשאיר מייל נייד או כל אמצעי קשר

הצעדים הראשנים לפני ההשקעה

לפני שעושים צעד כזה כמו להשקיע רצוי לבדוק מה אתה אוהב לעשות, כלומר מהם הדברים שמעניינים אותך, ורק לאחר מכן לשאול את עצמך למה אתה מצפה שיקרה יהיה לך מההשקעה בברכה צביקה

לא הייתי ממליץ לך להשאיר הודעה פתוחה...

בתור אחד שעשה זאת בעבר (ממש לא מזמן), יציפו אותך באינספור הצעות שרק קומץ מהן ראויות למבט שני. אני אגיד לך מה שאמרו לי: קודם תחליט מה אתה רוצה ואחר כך תבחר מבין ההצעות. בגלל שאני עדיין בשלבי התלבטות אז אני קורא על הנושאים האלה לא מעט

חפש באתר יזם של הרשות לעסקים קטנים

האם במקום העבודה שלך יש הזדמנויות קידום?

אם כן אז אתה צריך לנהל מו"מ מסודר עם הבוסים שלך. בעבר ליוויתי מישהו שהיה בעמדה כזו. בעקבות המו"מ לא רק שהשתפרו תנאי העבודה גם נפתח לו מסלול קידום מקצועי. בהצלחה איריס ניהול שיווק במיקור חוץ ויעוץ לעסקים iris@irisrt.biz wwwץirisrt.biz

מעוניין להשקיע בעסק חדש

דרוש משקיע להקמת עסקים

האם יש לך תחום מועדף להשקעה?

יש לי מיזם אינטרנטי מעולה האם זה מתאים?
אני מעוניין להשקיע סכום כסף גדול לפתיחת עסק או כל מיזם שיראה לי רווחי מי שמעוניין שישאיר לי פרטים

שלום

אומנם מודעתך מפורסמת מזה זמן רב אולם אני מנסה בכל זאת אולי זה עדיין אקטואלי

שמי קובי - ברשותי פטנט אמריקאי (יחודי בעולם) לייצור חומר גולמי בצקי אשר ממנו ניתן לאפות, לטגן, מניין רב של מאפים באיכות גבוהה מאד, בעיקר מוצרי מאפה מבוקשים באמריקה ובעולם כולו (באחריות) כמו כן ניתן לייצר ולשווק גם "אורגני"  "לייט"  "ללא גלוטן" ועוד רבים אחרים, כל המרכיבים הינם טבעיים לחלוטין וללא כל חומר משמר- צבעי מאכל- אבקות- ואו חומרי טעם וריח, אני מחפש משקיע אמיתי ורציני להקמת פרויקט זה בחו"ל כמו מזרח אירופה אמריקה וכיו"ב, יחד עם זה שיבין את מהות הקונספט, רציניותו, והפוטנציאל הענק הטמון בו לעשיית רווחים יפים, רק לאחר שיבדוק לעובי הקורה , אינני מורשה לפרט יותר מכאן, אציין כי אני בעל מקצוע מעולה בתחום המדובר, וכן בשיווק, ניהול, מכירות, וראיית שטח להתרחבות עד להקמת רשת סניפים בארץ ובחו"ל, באם אתה רציני ועדיין מעוניין ופנוי להשקעה, אשמח באם תחצור עימי קשר טלפוני בו נמשיך לדסקס , יש ברשותי תוכנית עסקית מבטיחה , המייל שלי abam5@walla.co.il והנייד שלי 052-3752031 בברכה קובי. 

שלום

אני ובעלי פיתחנו שני פטנטים יחודיים ומדהימים שניהם רשומים כפטנט בארץ ובחו"ל.

האחד חוסך בחשמל הוא מפסק לדוד שמספק נטו חשמל  

השני הוא ראש לברז שמונע מהילדים הקטנים לפתוח אותו ולהיכוות 

אשמח אם יש משקיע רציני שמעוניין להשקיע 

המוצרים כבר עברו אבטיפוס  והמשקיע יכול לראות מוצר קיים לרציניים בלבד רוב העבודה כבר נעשתה נשאר רק יצור לפרטים 0504194563 אורטל 

lona1233@walla.com

יש בירשותי מגוון רעיונות עיסקיים ומיזמים בפיתוח עם תהיה מעוניין בשיתופי פעולה מעניינים אשמח! זה האתר שלי www.bigzness.co.il וזה העסק השני החדש שלי בב"ש בתחום שירותי האחסנה www.keilo.pws.co.il

שלום לכל המפרסמים "המסתתרים"

פרסמתי בעבר מכאן כי אני מחפש משקיע אמין ורציני, לקדם מספר מיזמים בלעדיים בעולם בתחומים שונים ומגווונים שאותם אני מעוניין ליישם בארץ ובעולם הלכה למעשה וזריז....

כמו שאני מאמין שברשותכם גם מיזמים כל שהן שגם אתם מעוניינים ליישם הלכה למעשה זריז... אולם באמת חברה...

איך אתם רוצים לקדם את המיזם שלכם? בין אם אתם בעלי מיזם זה ואחר? ואו בין אם אתם מעוניים להשקיע במיזם כל שהוא?

אם אתם לא מעוניינים להיחשף אפילו במינמום הנדרש והמקובל? זו דרך כל כך פסולה, ולא רלווטנית להסתתר, מלחשוש, לפרסם לפחות טלפון וכיו"ב, שהרי קידום עניינים ע"י משא ומתן והתדיינות רציני ומהיר נעשה לרוב אם בדרך של שיחה ישירה אמיצה ועניינית, ואו לפחות "עשיחה ישירה בטלפון בין שני המעוניינים" לפיכך חבל מאד שכך מתנהלים להם העניינים, כאשר כל אחד מסתתר לו בבועה שלו ולא מנסה לקדם את עצמו קצת יותר ברצינות, (ובגין עובדה זו עלול לפספס הזדמנות חייו) בכל אופן באם מישהו אכן מרים את הכפפה ששלחתי מכאן יישר כוחו, כי לדעתי ובדרכי שלי (ואני אדם מנוסה מאד) כך אמורים הם להיות פני הדברים, קל וחומר שאם אדם מאמין בכוחו, ומכיר במעלותיו בדרך של: יושר, אמינות, הגינות, אומץ, חזון, ועיקר מי אתה באמת. אזי באמת אין לכם ממה לחשוש, ולכן באם יש מי שמעוניין להגיב (רק בשיחה טלפונית אשמח מאד)

איתכם הסליחה

קובי - 052-3752031 

שלום לכל המפרסמים "המסתתרים"

פרסמתי בעבר מכאן כי אני מחפש משקיע אמין ורציני, לקדם מספר מיזמים בלעדיים בעולם בתחומים שונים ומגווונים שאותם אני מעוניין ליישם בארץ ובעולם הלכה למעשה וזריז....

כמו שאני מאמין שברשותכם גם מיזמים כל שהן שגם אתם מעוניינים ליישם הלכה למעשה זריז... אולם באמת חברה...

איך אתם רוצים לקדם את המיזם שלכם? בין אם אתם בעלי מיזם זה ואחר? ואו בין אם אתם מעוניים להשקיע במיזם כל שהוא?

אם אתם לא מעוניינים להיחשף אפילו במינמום הנדרש והמקובל? זו דרך כל כך פסולה, ולא רלווטנית להסתתר, מלחשוש, לפרסם לפחות טלפון וכיו"ב, שהרי קידום עניינים ע"י משא ומתן והתדיינות רציני ומהיר נעשה לרוב אם בדרך של שיחה ישירה אמיצה ועניינית, ואו לפחות "עשיחה ישירה בטלפון בין שני המעוניינים" לפיכך חבל מאד שכך מתנהלים להם העניינים, כאשר כל אחד מסתתר לו בבועה שלו ולא מנסה לקדם את עצמו קצת יותר ברצינות, (ובגין עובדה זו עלול לפספס הזדמנות חייו) בכל אופן באם מישהו אכן מרים את הכפפה ששלחתי מכאן יישר כוחו, כי לדעתי ובדרכי שלי (ואני אדם מנוסה מאד) כך אמורים הם להיות פני הדברים, קל וחומר שאם אדם מאמין בכוחו, ומכיר במעלותיו בדרך של: יושר, אמינות, הגינות, אומץ, חזון, ועיקר מי אתה באמת. אזי באמת אין לכם ממה לחשוש, ולכן באם יש מי שמעוניין להגיב (רק בשיחה טלפונית אשמח מאד)

איתכם הסליחה

קובי - 052-3752031 

לפני שמוציאים סכום כסף גדול ובכלל לפני שחוברים למישהו לשותפות עיסקית, הייתי מציעה דבר ראשון להתייעץ עם יועץ שמומחה בכל תחום רישוי עסקים, לשבת איתו ולראות בדיוק במה אתה רוצה וכדאי לך להשקיע.

יש פרוייקט חדש של אתר חדש שמטרתו לרכז, קרקע חקלאית למכירה,

נשמח אם תיצור אתנו קשר באתר

יום נעים

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר