פתיחת עסק (אני סטודנטית וזה יכול להוות ממש בעייה)

צהריים טובים, אני וחברה ממש טובה שלי מתכננות כבר הרבה זמן לפתוח מכון שיזוף קטן (בתור התחלה.. כשבדקנו טוב טוב שבאיזור המדובר אין מכונים כאלה) רק עומדות בפנינו 2 צרות (אחת גוררת את השניה) שתינו סטודנטיות (שזאת הבעיה הראשונה) והדבר השני הוא ששתינו קצרות בכסף... יש לנו קצת כסף שחסכנו אבל ההוצאות של קניית ציוד למקום הפתיעו אותנו (באיזור ה 70,000 למכונה אחת איכותית) תהיה לנו קצת עזרה מההורים אבל אם לוקחים בחשבון שיש לנו עוד לשלם שכירות על המקום ולהעביר שם שיפוץ אני אצטרך איזשהו הסדר קצת יותר מוצלח מלהיעזר בהורים... יש הצעות? כדאי להכניס את עצמי להלוואה? או לוותר בינתיים על החלום (מבחינתי אם זה לוותר אני דוחה את זה בעוד שנה וחצי לפחות וזה יאבד את המומנטום)

אני הייתי מחכה עם זה

שתיכן סטודנטיות. אין לכן זמן להשקיע בעסק כזה במשרה מלאה. אין לכן משאבים להשקיע בו. אני מנחש שאין לכן רקע עסקי, אם כי ייתכן שאני טועה. זה לא מצב אידיאלי לפתיחת עסק. ייתכן שהביקוש לעסק הספציפי הזה גבוה - אבל עסקים מבוקשים מאוד, עם תיזמון מדויק ומיקום מעולה, נפלו בעבר בגלל בעיות ניהול (לדוגמה: מסעדת מינה טומיי בתל אביב). אם הרעיון שלכן טוב והביקוש גבוה - הוא יהיה רלוונטי גם בעוד שנה וחצי. אם לא - אני בטוח שתמצאי חלום חדש, ומקומות חדשים להשקיע בהם את האנרגיה החיובית שלך :)
Anonymous

על פי הרפורמה החדשה, מכון שיזוף נכנס במפרט שמופיע בצו רישוי העסקים - 1.4 א' הצטרף לפדיקור מניקור, טיפולי יופי וקוסמטיקה.

ולכן כיום יש להוציא רישיון עסק למכון שיזוף.

חשוב לקחת את זה בחשבון, עסק אשר טעון רישוי ואינו בעל רישיון עסק, עלול לעמוד מול כתבי אישום ומשפטים ברשויות המקומיות.

בהצלחה,

בעל משרד אדריכלים "קלוד אדריכלות ועיצוב פנים" אשר מתמחה בין היתר בעיצוב משרדים, רישוי עסקים לכל סוגי העסקים.

רישיון יצרן, חוות דעת מקדמיות, תוספות והיתרי בניה.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר