בדיקת מצב רישיון עסק

אני מעוניין לקנות מסעדת המבורגר המקום בתהליכי הוצאת רישיון עסק , השאלה שלי איך אני יודע איפה בעל העסק עומד מבחינת ההגשת טפסים לרישיון .זאת אומרת איזה אישורים יש לו ומה הוא צריך להגיש עוד , האם יש איזה אתר ממשלתי שאפשר לבדוק בו , דרך אגב דיברתי איתו הוא טוען שיש לו את רוב האישורים אבל אני רוצה לראות בעצמי מה מאושר ומה לא . המון תודה על כל תשובה או יעוץ.

בדיקת סטטוס רישיון עסק

על מנת לבדוק האם העסק הוא בעל רישיון עסק, עליך לפנות לאגף רישוי עסקים ברשות הרלוונטית. לידעתך גם חילוף מחזיקים מצריך פתיחת רישיון עסק חדש, אולם במידה ואין שינויים בנכס, הרי שההליך הינו מזורז. חשוב להדגיש כי הוצאת רישיון עסק, לעסק חדש הינו מפרך, ולכן יש יתרון ברור לקחת עסק שניתן בו רישיון עסק, זאת על מנת לחסוך סירוב רישיון עסק בגין חריגות בניה, תב"ע או יעוד מקורי שאינו תואם, או הגבלות של משרד הבריאות שאין חלות במקום. בברכה, קופל -רישוי עסקים

רישוי עסק למסעדה

על מנת לדעת מה הסטטוס של הליך רישוי עסק, יש לגשת לאגף רישוי עסקים ולבדוק את הסטטוס. יש לבדוק האם יש אישור משרד הבריאות, והאם קיימים סירובים.

לרישוי עסקים למסעדה ישנם תקנות רבות, יש לבדוק היטב שסגירת המקום לא הגיע בעקבות אי קבלת רישיון עסק.

אתה מוזמן ליצור קשר עם משרדנו, ונבצע עבורך בדיקה מקיפה לנכס, לצורך קבלת חוות דעת להמשך תהליך.

בעל משרד אדריכלים "קלוד אדריכלות ועיצוב פנים" אשר מתמחה בין היתר בעיצוב משרדים, רישוי עסקים לכל סוגי העסקים.

רישיון יצרן, חוות דעת מקדמיות, תוספות והיתרי בניה.

היי חבר,

כפי שאתה מבין רישיון עסק זה דבר גדול ומשמעותי.

אם יש למסעדה רישיון עסק אז אתה בוודאי צריך לדעת מזה ולראות את התעודה על הקיר.

אם אין תעודה כזו אז אל תסמוך על אף אחד שמבטיח לך הרים וגבעות, פשוט כי התהליכים הבירוקרטיים עשויים להשתנות, מה שהיה רלוונטי אתמול כבר לא רלוונטי היום.

לכן, כדאי לך לפנות לעסק מכובד שמתעסק ברישוי עסקים וידע לתת לך מענה מקיף והולם לצרכים שלך.

אני כותב את התגובה הזו על מנת שגם אחרים יהיו ערים לכך בעתיד.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר