אינדקס עסקים - יזרעפון ?!?

כבעלת עסק שאין בידה את הניסיון והידע בעסקים בכלל ובפרסום בפרט רציתי להתייעץ באשר לאינדקס עסקים יזרעפון. השבוע נפגשתי עם נציגה של אינדקס העסקים ומספרי הטלפון של תושבי עמק יזרעאל, רמת ישי וקרית טבעון. היא הציעה לי להצטרף למיזם הזה. אם לומר את האמת זה מאוד קסם לי, אהבתי את הפורמט ובכלל את החשיפה הממוקדת לתושבי האזור. מה עוד שבשיחתנו הציעה לי הנציגה במסגרת הפרסום ביזרעפון לקבל פרסום באתר האינטרנט / הפורטל עד סוף שנת 2010 ללא חיוב. רציתי לשמוע את דעתכן. תודה מראש עמית שלו - קרית טבעון

אינדקס עסקים

מניסיוני - אינדקס עסקים בדרך כלל כבר פחות אפקטיבי. כיום מחפשים בעיקר באינטרנט. גם באינטרנט יש פתרונות של "אינדקסים", אבל אז (לדעתי) מחפשים לפי הנושא ואח"כ לפי האזור, כך שאינדקסים ענפיים או כוללים יהיו יותר אפקטיביים.

אינדקס עסקים

OK עוד שאלה ברשותך, האם אתה או מישהו שאתה מכיר יודע/שמע על היזרעפון ועל האתר שלהם ? אשמח לתת לך את כתובת האתר אם תרצה. חייבת לציין כי התהיות שלי בעניין הפרסום בכלל ואינדקס העסקים יזרעפון בפרט הינן נחלתן של עוד נשות עסקים שאני מכירה מהאזור שלי. חלקן תענו כי החשיפה שהפרסום בכלל נתן להן היא גדולה וכי הרגישו תוצאות בעקבות הפרסום. בברכה עמית

לשאלתך

עמית שלום. שמי דניאל ואני תושב העמק. בשנה שעברה אני ושותפי הקמנו עסק שכל מטרתו הוא קידום העסקים בעמק. אשמח אם תצרי איתי קשר במייל - yzracard@gmail.com

אינדקס עסקים - יזרעפון ?!?

כבעלת עסק שאין בידה את הניסיון והידע בעסקים בכלל ובפרסום בפרט רציתי להתייעץ באשר לאינדקס עסקים יזרעפון. השבוע נפגשתי עם נציגה של אינדקס העסקים ומספרי הטלפון של תושבי עמק יזרעאל, רמת ישי וקרית טבעון. היא הציעה לי להצטרף למיזם הזה. אם לומר את האמת זה מאוד קסם לי, אהבתי את הפורמט ובכלל את החשיפה הממוקדת לתושבי האזור. מה עוד שבשיחתנו הציעה לי הנציגה במסגרת הפרסום ביזרעפון לקבל פרסום באתר האינטרנט / הפורטל עד סוף שנת 2010 ללא חיוב. רציתי לשמוע את דעתכן. תודה מראש עמית שלו - קרית טבעון

אולי את צריכה ייעוץ שיווקי

את יכולה לקרוא את המאמר הזה על ייעוץ שיווקי >>;> בנוסף הכי חשוב זה לדעת להשקיע את התקציב שלך בפירסום יעיל וממוקד אם את חושבת שאת תעבדי באיזורים האלה אז אין שום בעיה זה פירסום חינם ומבחינתך תעשי את הניסוי שלך תראי אם את מקבלת פניות הרווחת אם לא אז לא הפסדת אני הייתי ממליץ לך יותר לחפש בגוגל בביטויים הקרובים אלייך לדוגמא אם את יועצת מס חפשי בגוגל יועץ מס ותמצאי אינדקסים מכוונים לתחום העיקרי הזה אך גם יש יש להשקיע על מנת להיות מעל כולם זה יקר אבל משתלם ומגיע לקהל יעד הממוקד שלך יש עוד המון דרכים לפרסם תלמדי על זה בקצרה במאמר שציינתי

מנעולן בתל אביב

שלום לך וחג שמח, אני מנעולן בתל אביב ומניסיוני כבר שני רבות פרסום באינדקסים או במקומונים אינו מועיל ורק גורם להוצאה כספית מיותרת. כיום האינטרנט תופס כ-90-95 אחוז משוק הפרסום במדינתנו הקטנה וכל אחד שרוצה לאתר שירות או עסק מסוים מתיישב על המחשב ומחפש בגוגל. מאחר ואת מאוד ממוקדת ונשמעת כמו אחת שיודעת מה היא רוצה מעצמה ואף מתמקדת באזורים גאוגרפים מסוימים מאוד ישנן שתי דרכים מומלצות לחשיפה מידית וממוקדת ולהלן הדרכים: 1. אם ברשותך אתר אינטרנט את יכולה לקדם אותו בשתי דרכים, האחת, קידום אורגני והמשמעות היא לשכור חברה או אדם שעוסק בקידום אתרים שיאפיין את אתרך ואת מילות החיפוש / ביטויים רלוונטיים לאתרך ויקדם אותו על ידי שתילת מאמרים וקישורים ברחבי הרשת (דרך זו משולה ללקיחת משכנתא מהבנק הוצאה - הוצאה כספית לא מבוטלת, תוצאות תוכלי לראות אך לא באופן מידי אבל בסופו של תהליך את תגיעי לעמוד הראשון של גוגל בהמון שאילתות חיפוש ותקבלי מספר רב של חשיפות בפני לקוחות פוטנציאליים ולא תצטרכי לשלם יותר). 2. קידום ממומן - היכנסי לגוגל ללינק הבא והקימי לך מודעה שתפרסם את עיסוקך ועל כל קליק תשלמי (דרך זו משולה לשכר דירה - לא שילמת לא תופיעי) את מוזמנת להיכנס ללינק הבא ולראות איך הדברים עובדים מקרוב: https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?service=adwords&hl=iw_IL<mpl=adwords&passive=true&ifr=false&alwf=true&continue=https://adwords.google.co.il/um/gaiaauth?apt%3DNone%26ugl%3Dtrue האתר שלי כיום מופיע בשורה השנייה של גוגל כשמחפשים את המונח מנעולן. 

פרסום חינם

אתר אינטרנט ממש ממש טוב עם הרבה אפשרויות מאפשר לפרסום חינם לעסק שלך אפשר להוסיף תמונות מוצרים, מודעות דרושים, ולהקפיץ מודעות בקיצור כנסו תרשמו אתר מדהים מה שהוא נותן

על איזה אתר מדובר? היכן הקישור? אני מחפשת אתר שמעלה רעיונות למוצרי פרסום

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר