המלצה על ספר יזמות

מדובר בספר שראה אור בשנת 2009 היינו ספר חדש בשם ''נורדאו פינת וול סטריט'' בהוצאת כינרת זמורה ביתן דביר. מדובר בסיפור של יזם ישראלי בשם רוני ענב , יזם ש''עשה את זה'' החושף הן את הצד האישי הן את הצד העיסקי. הספר מתאר את הטעויות שנעשו בדרך, את הלקחים שהופקו את הסיכונים שלקח היזם. ואת ההתמודדות. המחברת ד''ר מרים יחיל וקס מיטיבה לתאר את דמות היזם בכישרון רב. זהו סיפורה של יוזמה המשקפת את החלום הישראלי של תעשיית ההיי טק ומייצגת את הרוח היזמית. היוזמה הזו הגיעה לנאסדאק בשווי 120 מליון דולר ונמכרה ב1999 בקרוב ל700 מליון דולר היזם שהחזיק ב 34 אחוז בחברה התעשר בסכום שיספיק לכמה דורות . גילוי נאות כמי שהכיר את החברה, לא את בעליה , אבל בהחלט כמה מהדמויות הנזכרות באופן אישי. אני יודע היטב על מה הם מדברים. הספר כתוב בסגנון שלא היה מבייש מותחן בלשי ראוי משקף היטב את המציאות היזמית. ספר מומלץ וחשוב לכל יזם.

אתר ספרים מעולה

ממליץ לך על אתר ספרים או בוק יש שם ספרים חדשים ויד שניה בכל נושא שלפחות בדקתי אני למשל מצאתי שם ספר מצויין בנושא הלוואות לעסקים.

יזמות כדאי ללמוד במקום שיתן לך כלים מעשיים ולא רק תאורטיים. מט"י - מוקד טיפוח יזמות הוא התשובה הכי טובה

http://mati-shay.org.il/

בהצלחה!

ההמלצה שלי זה היזם יגאל שלו

יגאל שלו עשה מהפכה בכל מה שקשור לפינוי בינוי הוא הצליח לקדם פרויקטים שהיו תקועים הרבה שנים במספר ערים בארץ

זה סיפור הצלחה שצריך ללמד איך אדם כזה בלי הממסד הצליח לכולל מהפכה  בכל מה שקשור לפינוי בינוי

דיירים מראשון לציון

אורי

אני מאד ממליץ בכל מה שקשור לפינוי בינוי תמ"א 38 על היזם יגאל שלו אדם ישר מאד ורציני

אורי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר