אנחנו רוצים להחליט

אני ובן זוגי טרם נשואים אבל הקיץ הזה כבר נהיה. אמא שלו אישה נחמדה שעוזרת וגם אבא שלו אבל הוא יותר פסיבי. הם רוצים לתת לנו כסף כדי שנוכל להתחיל לחסוך לדירה והתחלנו לברר על תוכנית לחסוך את הכסף ובבנק שלו הציעו לנו את רימונים ויש 2 אפשרויות שם, אחת לשנתיים והשניה ל4. אנחנו רוצים ל4 שנים בשלב הזה ואמא שלו התחילה להתערב שנעשה לשנתיים ונקנה כמה שיותר מהר. אני מאוד מודה לה על עזרתה וברור לי שזה הכסף שלה אבל היא לא צריכה לתת לנו להחליט?

השאלה היא מאיפה זה בא. אם אני מבינה אותך נכון, היא חמות "רגילה" שפשוט לחוצה על זה שתקנו דירה כמה שיותר מהר, ולא "תבזבזו" כסף על שכירות. אם היא אישה שמבינה בנדל"ן, אולי יש משהו במה שהיא אומרת... מהניסיון המועט שלי בתחום, שוק הנדל"ן כרגע הוא מאוד הפכפך, לא ברור מה יילד יום ואם המחירים אכן יירדו או לא. זאת שאלה של הימור. אבל ברור שזאת רק החלטה שלכם אם תקנו דירה עוד שנתיים, או בעוד 4 שנים או בעוד 5... כי מחירי השכירות/משכנתא/אם תרוויחו או לא על הדירה בבוא היום זה לגמרי עניין שלכם. זה גם כמובן תלוי בגיל שלכם, במצב המשפחתי, מצב כללי בחיים ועוד דברים שלא ציינת.

בקשר לרימונים, זה פיקדון של טפחות נכון? שמעתי את הפרסומת ברדיו...בכל מקרה לפי מה שהבנתי הוא נזיל, כך שאתם יכולים לסגור ל-4 שנים ומקסימום להוציא את הכסף קודם...

היי,

מציעה לך להתייעץ גם באתר הייעוץ האנונימי החדש AskPeople

אתר מעולה שעזר לי המון! יש שם אנשים נפלאים! 

http://www.askpeople.co.il/

פשוט להיכנס לאתר וללחוץ שם למעלה על "הוספת שאלה" בלי הרשמה ובאנונימיות.

בטוחה שיעזרו לך גם שם, בהצלחה :)

השאלה היא מאיפה זה בא. אם אני מבינה אותך נכון, היא חמות "רגילה" שפשוט לחוצה על זה שתקנו דירה כמה שיותר מהר, ולא "תבזבזו" כסף על שכירות. אם היא אישה שמבינה בנדל"ן, אולי יש משהו במה שהיא אומרת... מהניסיון המועט שלי בתחום, שוק הנדל"ן כרגע הוא מאוד הפכפך, לא ברור מה יילד יום ואם המחירים אכן יירדו או לא. זאת שאלה של הימור. אבל ברור שזאת רק החלטה שלכם אם תקנו דירה עוד שנתיים, או בעוד 4 שנים או בעוד 5... כי מחירי השכירות/משכנתא/אם תרוויחו או לא על הדירה בבוא היום זה לגמרי עניין שלכם. זה גם כמובן תלוי בגיל שלכם, במצב המשפחתי, מצב כללי בחיים ועוד דברים שלא ציינת.

בקשר לרימונים, זה פיקדון של טפחות נכון? שמעתי את הפרסומת ברדיו...בכל מקרה לפי מה שהבנתי הוא נזיל, כך שאתם יכולים לסגור ל-4 שנים ומקסימום להוציא את הכסף קודם...

זה בא רק מדאגה שהכסף לא יתבזבז על כלום ! היא חסכה עבדה כל כך קשה ונתנה כסף המיועד למגורים לא ? מכאן דאגתה הלגיטימית, תרכשו דירה בשעה טובה אבל תרכשו ! היכן המיקום או איזה גודל תחליטו אתם !! מגיע לחמתך הרבה כבוד על כך ודאגתה ממש לא נשמעת כמו דחיפת אף !

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חמיות כלות
בחר
בחר